Перейти до змісту

Концертні відео!


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Кого цікавлять концерти і відео цих груп і виконавців:

Beatles, Michael Jackson, Rob Zombie, Maralyn MAnson, Eminem, Kiss, G3, Nazareth, Led Zeppelin, Black Sabath, Ozzy Osbourne, Deep Purple, Jimi Hendrix, Queen, Def Leppard, Robert Plan, Steve Vai, Paul McCartney, і просто рок кліпи :) звертайтесь до мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Пьорпла вроде до фіга!!!! Назарет 1! Назарет заллю! А пьорпл не(бо багато) краще на діск скопіюю!

Ну там нові і старі рок відео(двд діскі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в мене Пьорпола хватає теж но є тільки 2 концерта якіх я б хотів побачіти, 1 це ПЬОРПОЛ ЛІВ ІН ТОКІО (Made in Japan) і ше 1 (на цьому концерті я був і круто порвався) це ЛІВ ІН КІЄВ 2006 11 жовтня)))) ще досі білет є ))) ех було круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложіть ше якийсь прикольний концерт Deep Purple в мене немає взагалі ніяких, а мій батя великий поклонік такої музики він би не протів подивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливай ти (Хендрікс) бо мені шось впадло, можу залити але теж впадло пару уривків з києва тільки там звуку немає він дуже паршивий)))) концерт був знятий на цифровик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...
Кого цікавлять концерти і відео цих груп і виконавців:

Beatles, Michael Jackson, Rob Zombie, Maralyn MAnson, Eminem, Kiss, G3, Nazareth, Led Zeppelin, Black Sabath, Ozzy Osbourne, Deep Purple, Jimi Hendrix, Queen, Def Leppard, Robert Plan, Steve Vai, Paul McCartney, і просто рок кліпи :lol: звертайтесь до мене :lol:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=10773

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...