Перейти до змісту

Чи існує у наших операторів безлімітний пакет


Рекомендовані повідомлення

Я думаю, що нижче описана проблема існує не тільки у мене.

Після того як ЮМС змінила тарифи у свому пакеті "безлімітний" у мене виникла проблема з звязком. Завдання ускладнилось тим, що реально виговорюю 1500-2000 хв. в місяць на різних операторів. Єдиним виходом з ситуації був Лайф "безмежний" зі своїми 3000 хв. звязок звичайно був мало якістний, але і від нього корпорація Лайф відмовилась. Говорять, що тимчасово, але у нас тимчасово як правило перетворюється на постійне.

Пробував тариф 29 від Білайн класний тариф, але істотно впливає плата за з'єднання.

Київстар не пробував бо друзі говорять, що при серйозному режимі спілкування безлімітний обходиться в 800-900 грн. на місяць.

У нас тут на форумі я неєдиний був з безлімітним. Хто які варіанти виходу найшов. Хто яким пакетом користується зараз?

Проблема ускладнюється тим, що хочу відкривати філіали власного бізнесу у всіх обласних центрах Західної України і там теж конче потрібен безмежний.

P.S. Особливо розумним з заявами говорити треба меньше дам відповідь зразу. Специфіка роботи не дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумію ...

23години 37 хвилин за 2.5 тижні :D

я б теж взяв шось толкове ...

а то дуууже дорого виходитиь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф "Менеджер" от "Beeline":

абонплата - 325 грн

бесплатно внутри сети - 4000 минут

бесплатно на остальные напр. - 500 минут

При превышении лимита:

внутри сети - 5 коп

на остальные - 65 коп

Тариф "Свободный стиль" от "Beeline":

абонплата - 640 грн

бесплатно внутри сети - неограничено

бесплатно на остальные напр. - 1000 минут

бесплатно - 1000 sms, 1000 mms

При превышении лимита:

внутри сети - 0 коп

на остальные - 65 коп

sms - 10 коп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував тариф 29 від Білайн класний тариф, але істотно впливає плата за з'єднання.

там нет платы за соединение :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київстар не пробував бо друзі говорять, що при серйозному режимі спілкування безлімітний обходиться в 800-900 грн. на місяць.

Не знаю в мене батько платить десь по 600 грн, там просто ПЗЗ 10 коп ( до 4000хв) після 4000хв - плата 1 грн, воно їм і натягує таку суму напевно.

Але взагалі там є 4000 хв. на будь які оператори, зараз такої кількості хвилин ніхто не надає,

впринципі можна ше взяти туди сім-пару ( +100 грн, абонпл. потім не треба), тобто буде 2 карточки з одним номером, з яких ти зможеш одночасно звонити і розмовляти, поділити їм ліміт по 2000 хв. в місяць а це десь біля години в день на кожен номер, думаю варіант нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там нет платы за соединение :)

Там перша хвилина дорожча. Можеш це не рахувати як ПЗЗ хоча по суті це одне і теж саме.

Але взагалі там є 4000 хв. на будь які оператори, зараз такої кількості хвилин ніхто не надає,

впринципі можна ше взяти туди сім-пару ( +100 грн, абонпл. потім не треба), тобто буде 2 карточки з одним номером, з яких ти зможеш одночасно звонити і розмовляти, поділити їм ліміт по 2000 хв. в місяць а це десь біля години в день на кожен номер, думаю варіант нормальний.

Це цікаво.

Гіпотетично виходить за 2000 хв. ціна 500 грн (300 за пакет + 200 за з'єднання кожного з пари).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там так, платиш за підключення номера спочатку вроді 550 грн, з яких іде тобі 500 на рахунок ( знімає кожен день по 17 грн незалежно скільки розмовляти) ( без з'єднань) далі коли вже на руках є сім карта, можна взяти сім пару + 100 грн. І потім є 2 сім карти, а залишається платити тільки абонплату десь 500-600 грн в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...