Перейти до змісту

Страховка при потопах...


keepo

Рекомендовані повідомлення

Один з форумчан попросив взнати на рахунок можливості застрахувати свою відповідальність перед сусідами на випадок затоплення. Взнавав - страхують відповідальність при затопленні (водопровід, акваріум) і пожежі одним гамузом.

Вартість стаховки 20 грн за відповідальність 1700грн в рік, далі по накопичувальній (40-3400, 60-5100...).

Якщо є запитання - пишіть сюди, буду розпитувати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не понял, сколько надо заплатить в год чтобы получить страховку, 1700 грн или платиш в год 20 а если не дай бог то тебе выдают 1700? Если платить 1700 в год, то может нафига она нужна, т.к. ну тресет аквас через 3 года а ты уже 5100 заплатил. Так может стоит заплатить из своего кармана.

Сори если вопросы дурацкие, я просто программист :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, платиш 20 а якщо щось станеться, то сусідам збитки до 1700 грн відшкодовує страхова компанія...

ЗІ я теж адмін :(

ЗІІ як там твій акваріум - помниться хтось фотки запуску обіцяв :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, платиш 20 а якщо щось станеться, то сусідам збитки до 1700 грн відшкодовує страхова компанія...

Нормально, может и мне застраховаться. У мне этаж 5

ЗІ я теж адмін :(

ЗІІ як там твій акваріум - помниться хтось фотки запуску обіцяв :(

:( Все есть, фотки делал попорядку, сейчас уже все есть только растения еще не рассажены как хотелось, и корягу еще не нашел нормальную. Хотя могу выложить что пока есть. А не выкладывал вон Витька (Quiet) знает почему, захлопотанный был капец :) Думалось полностью все сделаю тогда и выложу, а сейчас накинетесь (муха точно скажет) фу какой интерьер и т.д. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...