Перейти до змісту

Датагруп налаштування роутера


Рекомендовані повідомлення

Допоможіть правильно налаштувати роутер d-link dir 300 під датагруп... Який тип підключення налаштовувати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в датагруп тре подзвонити після підключення роутера, щоб вони вписали його мак адресу. або подивись мак адресу своєї мережевої карти, на який раніше приходив інет, і впиши таку ж в роутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може по крокам розписати???

Який тип підключення сервера датагруп???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на машині на якій тяне інет зараз:

пуск/виполніть

вводиш cmd ентер

потім ipconfig/all ентер. дивишся своє есернет з.єднання фізичну адресу

виглядає приблизно так: 00-18-F3-81-25-F6

переписуєш і в настройках роутера вписуєш те ж саме (можливо без дефісів).

але можна підключити лан кабель до роутера включити і подзвонити до них, тоді вони її (адресу) в себе змінять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настройки если у вас прямое подключение НЕ через ADSL модем.

Подключить кабель к роутеру.

Авторизируемся на роутере.

Переходим на вкладку Установка -> Установка Интернет.

Нажимаем на кнопку ниже Настройка Интернет-соединения вручную.

post-6505-0-07224900-1311411195_thumb.pn

В настройках заполнить поля как показано на картинке ниже.

post-6505-0-27432900-1311410238_thumb.pn

В поле IP-адрес: указать свой адрес, который выдал провайдер (можно посмотреть в свойствах сетевой карты к которой подключен кабель от Датагруп или через командную строку в windows как писал выше Smile или в консоле набрать ifconfig если у вас Linux)

Позвонить провайдеру и сообщить о смене сетевой карты(мас-адреса).

Нажать кнопку Клонирование МАС-адреса и продиктовать(при необходимости) провайдеру.

Закончить настройки нажатием кнопки Сохранить настройки.

P.S. Если картинки не открываются по клику на них, то нажать на картинке правой кнопкой мыши и выбрать Копировать ссылку на изображение, а потом откройте его в отдельной вкладке или окне браузера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Панове, підкажіть, плз, чи при потрібно при адсл-підключені зараз щоб Датагруп десь там в себе вносив мак-адресу?

Бо я вже другий день паруся з підключенням і нічого путнього не виходить.

Підтримка, то тема окрема, каже, що в мене поганий модем (Asus am200g).

Сьогодні дістав свій Calisto від ОГО - всеодно інет завести не вдалося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, підкажіть, плз, чи при потрібно при адсл-підключені зараз щоб Датагруп десь там в себе вносив мак-адресу?

Бо я вже другий день паруся з підключенням і нічого путнього не виходить.

Підтримка, то тема окрема, каже, що в мене поганий модем (Asus am200g).

Сьогодні дістав свій Calisto від ОГО - всеодно інет завести не вдалося...

На АДСЛ МАС не прописується.

Допоможіть правильно налаштувати роутер d-link dir 300 під датагруп... Який тип підключення налаштовувати???

Подзвони на підтримку і тобі все розкажуть (залиш заявку з тобою зв'яжуться проконсультують по типу підключення, але по короково ніхто розказувати не буде, яку кнопку нажати)

Для інформації

Якщо ДМ - тип підключення статік ІР (в пам'ятці абонента є ІР, маска, шлюз, ДСН,треба клокувати МАС або дзвонити щоб прописали)

Якщо АДСЛ в пам'ятці абонента є всі параметри щоб налаштувати роутером або бріджом (ІР, маска, шлюз, ДСН, ВПІ, ВСІ, тип інкапсуляції)

Якщо Миттєвий інтернет ....... підключення на київський білінг то там все по ДХСП + акторизація через Лічний кабінет, якщо мінявся МАС

і взагалі потрібно вказувати який у вас тип підключення езернет чи АДСЛ так буде протіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі потрібно вказувати який у вас тип підключення езернет чи АДСЛ так буде протіше

Так я ж писав про тип підключення:

Панове, підкажіть, плз, чи при потрібно при адсл-підключені зараз щоб Датагруп десь там в себе вносив мак-адресу?

Буду сьогодні пробувати, думаю, що проблема в цьому:

Потрібно використовувати тип підключення MER (Mac Encapsulation Routing) замість PPPoE.

я, за звичкою, використовував PPPoE, звідки ж я міг знати, що в Датагруп використовується MER...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі потрібно вказувати який у вас тип підключення езернет чи АДСЛ так буде протіше

Так я ж писав про тип підключення:

Панове, підкажіть, плз, чи при потрібно при адсл-підключені зараз щоб Датагруп десь там в себе вносив мак-адресу?

Буду сьогодні пробувати, думаю, що проблема в цьому:

Потрібно використовувати тип підключення MER (Mac Encapsulation Routing) замість PPPoE.

я, за звичкою, використовував PPPoE, звідки ж я міг знати, що в Датагруп використовується MER...

Я бачив просто моя відоповідь була направлена скоріше до ТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...