Перейти до змісту

_SX_


hap13

Рекомендовані повідомлення

ЗА ЩО ЗАБАНИЛИ МЕНЕ!!! ^_^

Я ЗА ВЕСЬ ЧАС ГРИ В КОНТРУ НІРАЗУ НІКОЛИ НІЯКИХ НЕВВОДИВ ЧІТІВ...

І ДЛЯ МЕНЕ ОБРАЗЛИВО, КОЛИ НЕБУДЬ-ЯКИЙ ГРАВЕЦЬ, А САМЕ АДМІНІСТРАТОР БАНИТЬ.(І ЦЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК Я 6 (ШІСТЬОХ) ГРАВЦІВ ВБИВ :) , І ВИГРАВ НЕ ТІЛЬКИ Я А ВСЯ КОМАНДА).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРИЧИНА-CHITERS...

Просто атас...

Мені що завжди програвати, тоді Ви небудете ВИДУМУВАТИ причини для бану і банити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРИЧИНА-CHITERS...

Просто атас...

Мені що завжди програвати, тоді Ви небудете ВИДУМУВАТИ причини для бану і банити...

Пропоную не кричати тут !!! Я вірю що ти буз чітів лабав )))

Кароч раджу слідуюче: поговори з адміном який банив і скажи нехай докаже демкою, або своїми обгрунтованими словами - ну демкою покраще)))

2. Ну я зрозумів, що банив Сх - нескажу, що він новенький в цьому ділі, тому другий варіант можу і не писати(бо ти сам із ним маєш розібратися))) але якщо щось невийде, то тоді потрібно зайти на форум біоса і там требувати демку твоїх чітів- ОТ І ВСЕ ))) Без підтвердження твій бан - пух ))))

Ще я думаю, що бан тимчасовий)) (адже можливо незаслужений))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я думаю, що бан тимчасовий)) (адже можливо незаслужений))

забанили на 180 минут писало, а вже більше пройшло і непускає...

Дякую за підтримку, я доречі неміняю логіни часто. Коли є чітери в контрі граю Tatyankou, щоб непортити рейтинг BRAGKA.

А що мені дасть демка, якої точно в нього немає, і вибачень недочекаюсь, тому що прочитавши його попередні відповіді, то завжди правий він, щей нагрубить може.

А написав для того, щоб народ інший, який в той час тоді також грав (приблизно біля 15.00 - карта NUKE) недумав, що я чітер.

Біля мене товариш - свідок сидить, разом лабаємо, і ніколи чіти невводили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мені дасть демка, якої точно в нього немає, і вибачень недочекаюсь, тому що прочитавши його попередні відповіді, то завжди правий він, щей нагрубить може.
Вашето якщо адмін совісний, но вибачитися всетаки має ))) !!! Я це точно знаю, бо приходилось цим займатися))) Тому вибачення тобі публічно має прозвучати !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнавати за бан тут - http://forum.vbios.com/postlist.php/Cat/0/Board/banlist

Вкажи нік, IP, сервер та по можливості час.

Але спочатку рекомендую збавити тон. Розібратись в мотивації адміна можна і без криків, а пробувати хамити - не треба, не видрючуйтесь без причин - адмін НЕ винен що у вас одна адреса.

Зайди і аргументовано розкажи що адміну здалося.

Чого ти повинен ходити? Бо в даному випадку твоє слово проти слова адміна важить маловато.

Додам, що демку адмін писати не зобов"язаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не видрючуйтесь
Вот пысля цього хоч обыжайся, хочеш ні !!! Але так як ти дав відповідь - зовсім не пристойно для адміна !!! Це стидно так відмазати користувача ресурсу !!!

По-друге: незнаю з чого ти взяв, що адмін не має показати репку гри з чітом ??? Ну я тут буду згідний тільки в тому випадку, якщо адмінів в той час було неменше 3 і всі згідні з рішенням !)))

А взагалі, що за пояснення ??? Дам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний з Рондо! Взагаді то BRAGKу не знаю особисто , але з ним грав! Не вважаю його чітером!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись таке саме було: вибігаю за ворот і валю 3 СТ і побачив що один за ящіком сиидить завалив його начався новий етап, тут бац "Забанений прична "Чітер". І тут нічого не добєшся, тому що вони ж звісно завжди праві. :D

P.S Просто інколи таке буває що хтось може завалити 3, 4, 5,6,7...... за один раз(а тут бац бан). А буває 5 раундів бігаєш і нікого завалити неможеш, тут вже як є натхнення. Ви б краще злосних чітерів ловили що з ДЕЗЕРТОМ кладуть 3 людей з АВТОМАТАМИ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але спочатку рекомендую збавити тон. Розібратись в мотивації адміна можна і без криків, а пробувати хамити - не треба, не видрючуйтесь без причин - адмін НЕ винен що у вас одна адреса.

1) А ти хотів щоб в якому тоні з вами розмовляли у разі несрпаведливого бану?

Ти б в такому випадку зайшов на форум і почав би писати щось в наступному дусі:

"Вельмишановний пане адміністраторе КС-сервера. Вибачайте, що вас турбую. Пишу я стосовно бану мого ІР з причиною "Чітер". Мій нік _Sb_. Я не чітер і ніколи чітами не користувався на вашому сервері. Можливо ви забанили мене помилково замість когось іншого. Будь-ласка, перегляньте своє рішення та розблокуйте мій ІР." :D - Hate It! SUXX!!! :D

2) Мотивація адміна.

Ги-ги-ги... можливо хотів попантуватись перед новою дівчиною чи перед друзями та ін.(потрібне підчеркнути :) ). А взагалі є багато причин забанити не по правилах, хоча б сама банальна - поганий настрій! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стидно так відмазати користувача ресурсу !!!
Очі протри - бо в моїх словах щось не те бачиш.

Для всіх - якщо вам дуже не догодив адмін - йдем на www.vbios.com і там пишем. І якщо народ вас підтримає - більше такого адміна не буде. Отакі дії можуть привести до результату.

А якщо вам побазікати та й все - ну тоді пишіть тут.

Ти б в такому випадку зайшов на форум і почав би писати щось в наступному дусі:

"Вельмишановний пане адміністраторе КС-сервера

БІЛЬШІСТЬ нормальних людей, які мають щастя похвалитися мізками, САМЕ ТАК І РОБЛЯТЬ, і їхні питання вирішуються максимально швидко. І я саме так писав колись.

КРАПКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стидно так відмазати користувача ресурсу !!!
Очі протри - бо в моїх словах щось не те бачиш.

Для всіх - якщо вам дуже не догодив адмін - йдем на www.vbios.com і там пишем. І якщо народ вас підтримає - більше такого адміна не буде. Отакі дії можуть привести до результату.

А якщо вам побазікати та й все - ну тоді пишіть тут.

Ти б в такому випадку зайшов на форум і почав би писати щось в наступному дусі:

"Вельмишановний пане адміністраторе КС-сервера

БІЛЬШІСТЬ нормальних людей, які мають щастя похвалитися мізками, САМЕ ТАК І РОБЛЯТЬ, і їхні питання вирішуються максимально швидко. І я саме так писав колись.

КРАПКА.

Вот прочитав це, тай знову подумав ;) ::: Хто прав ? - Ну як завжди ))) ... Кароч це ІМБА :D:);):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОЧИТАЙТЕ ПРАВИЛА БІОСА.

гавкайте до друзів та близьких - можете навіть батьків покусати...

але нєх тут гнати - адмін як і батько - бо він старший - не повинен вибачатись

а ви як вівці тут розбєкались...

клуб забанили - б о були чітери - я найшов аську адмінів і вічливо попросив допомогти - ....і мені не відмовили...

короч поважайте старших - і будьте зваженими на словах - все ж повертається...

і скажу що як СБ так і СХ дуже поважають на біосі.

як думаю і на лм - мудрі люди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скажу що як СБ так і СХ дуже поважають на біосі.

Можливо, просто вони там некого не банять! :)

По-моєму в 1-му і 2-му звернення до адмінів нормальне! Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму в 1-му і 2-му звернення до адмінів нормальне! Чи не так?
Останній раз кажу - хочете результату? Пишіть на http://WWW.VBIOS.COM , розділ "БАННЫЙ ЛИСТ".

Не хочете результату - пишіть як знаєте і де бачите, хоч на заборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму в 1-му і 2-му звернення до адмінів нормальне! Чи не так?
Останній раз кажу - хочете результату? Пишіть на http://WWW.VBIOS.COM , розділ "БАННЫЙ ЛИСТ".

Не хочете результату - пишіть як знаєте і де бачите, хоч на заборі.

Я немалий хлопчик, щоб комусь щось доказувати, тому писати в біосі небуду ;) (вже грати можу - бан пройшов ;) ).

Прошу вибачення тільки за те, що не там створив тему, тому що незнав, що в таких випадках треба писати в біосі. ;)

А Ви прамо як старший брат _SX_а...

Головне я на 99% впевнений, що такого більше нестанеться, якщо звісно _SX_ ще раз непомилиться.

Всі люди вправі помилятися...

_SX_ привіт... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...