Перейти до змісту

Замовлення живого моху сфагнум із Карпат


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

Набираємо замовлення на живий мох сфагнум. Карпатський. Хороша штука для рослин. У ньому добре вкоріннюються пасинки, черенки. Ним покривають субстрати зверху та використовують у їх приготуванні для підтримання вологості.

Ціна - 10 грн літр. Оплата та віддача товару при зустрічі.

131090476117006141.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він багаторічний чи як? Бо у мене був колись, але на наступний рік пропав, можливо зимою померз... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він багаторічний чи як? Бо у мене був колись, але на наступний рік пропав, можливо зимою померз... sad.gif

А що, він у Вас десь ріс на участку? Взагалі-то мох багаторічний. В домашніх умовах можна зберігати в холодильнику і з ним нічого не станеться. Після охолдження він своїх якостей не втрачає і продовжує рости. Свій я зберігаю на нижній полиці в зіп-пакетах або вакуумних контейнерах для їжі. Можна і просто покласти у глиняний горщик, поставити у прохолодне місце і потроху кропити м'якою водою.

А якщо мох росте у відкритому грунті - його слід на зиму чимось накривати. Підійде полієтилен, паралон та сухе листя, зверху шар снігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>Оплата та віддача товару при зустрічі.

Я помилилась. Передоплата, бо треба розраховуватись з постачальником, а тоді отримуємо товар.

>паралон

Пардон, синтепон. Плутаю завжди назви :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, він у Вас десь ріс на участку? Взагалі-то мох багаторічний.

А якщо мох росте у відкритому грунті - його слід на зиму чимось накривати. Підійде полієтилен, паралон та сухе листя, зверху шар снігу.

Так я і сама не розумію, чому так сталось, що він пропав, бо його на зиму накрили сухим листям, але це нічого не допомогло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самого листя не достатньо виявилось... Холод саме пропускає. Я якраз укриваю і мох, і не морозостійкі квіти спершу полієтиленом, тодфі синтепон чи щось інше тепле, тоді вже сніг і того снігу товстий шар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...