Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Знайома хоче купити недорогий ноутбук, попросила допомогти.

В ході вибору ноутів вперше побачив ноутбуки фірми ОК.

В "Комп'ютерному всесвіті" навіть акція йде на ОК М46 (2 999 грн).

Знайшов цю ж модель за ціною 2 750 грн. (навпроти "Комп'ютерного всесвіту" в арці).

В інтернеті дуже мало інформації по даних ноутбуках.

Цікавить питання: чи хто з бордівчан стикався з такими моделями? Наскільки якісні ці вироби? Якщо можливі проблеми, то як з нарантійним обслуговуванням?

Варто купувати і спробувати чи краще вибрати перевірений Lenovo IdeaPad G460E-1 і не експериментувати? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ok. Не буду експериментувати. :)

Все-таки Леново я вже маю, дуже багатьом знайомим купував, куплю його й цього разу.

З.І. Якщо хтось користувався/має ноут фірми Ок, відпишіться, все-таки, про враження, цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, особисто я намагаюся купувати ноутбуки лише тих фірм, які їх роблять здавна. До цих пір у мене були тільки IBM (тепер це Lenovo) і кілька HP. Ще можу рекомендувати Toshiba, Dell і Sony.

Мав справу з чужими Asus, Acer, MSI, Samsung... що можу сказати... якщо порівнювати винятково технічні характеристики - тоді моделі від Asus, Acer, MSI, Samsung будуть вигіднішими в ціні. Якщо ж порівняти такі критерії, як якість зборки, ергономіка компоновки елементів, роз'ємів, зручність клавіатури, звук динаміків, яскравість екрану - то всі ці Asus, Acer, MSI, Samsung і поряд не валялися. Одна підсвітка клавіатури, яка є в багатьох Lenovo чого варта. Знаю, що кажу - тому ображеним власникам названих моделей готовий довести на прикладі. Можливо, "топові" ноутбуки цих марок і являють собою щось унікальне - але в жодного виробника, яких я поважаю, не виникає необхідності робити ноути на кшталт Asus Lamborghini чи Acer Ferrari, прикриваючись відомими брендами.

Крім того, у мене колись був IBM ThinkPad T21 - Pentium III 800 МГц / 256 Мб ОЗУ. Так цей ноут по загальній швидкодії, по відклику, по старту системи "взував" Acer мого колеги з Celeron 1,5 ГГц на борту і 512 Мб ОЗУ.

Ноутам давно відомих брендів притаманна ще така ознака, як збалансованість компонентів, коли всі комплектуючі працюють на максимумі. Контроллери і всякі інші "з'єднувальні" елементи (про які ані слова в прайсах чи даташітах) беруться не найдешевші, а відтак - не вповільнюють хорошого "заліза", не є "вузькими" місцями, а дають змогу працювати компонентам на повну.

Тому досить часто більш потужний ноут від Acer буде працювати повільніше від менш потужного за характеристиками Lenovo.

Наступний свій ноут я б хотів від Lenovo чи Sony.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...