Перейти до змісту

Куплю в складчину 10 л бочку масла


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Підійшов час міняти в автомобілі мастило, а виявилося що в Луцьк таке не возять. Возять але у фірмових каністрах і по захмарним цінам. Тому хочу замовити 10л бочку мастила XADO Atomic-oil-20w-50 по ціні -30% /л від каністрової, так як мені потрібно лише 5 л то шукаю з ким би її поділи і розділити вартість на 2х. :friday:

Ціна питання 320 грн/ 5л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати за цю ціну в заводській розфасовці 4л+1л,оскільки в п"ятилітрові каністри це масло не фасується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійшов час міняти в автомобілі мастило, а виявилося що в Луцьк таке не возять. Возять але у фірмових каністрах і по захмарним цінам. Тому хочу замовити 10л бочку мастила XADO Atomic-oil-20w-50 по ціні -30% /л від каністрової, так як мені потрібно лише 5 л то шукаю з ким би її поділи і розділити вартість на 2х. :friday:

Ціна питання 320 грн/ 5л

Троха флуду...

А ти 10w-60 не пробував заливати? В мене лиш найпозитивніші враження - 20w-50 і близько не лежало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха флуду...

А ти 10w-60 не пробував заливати? В мене лиш найпозитивніші враження - 20w-50 і близько не лежало)

Ні! Не пробував. Ще двигун не настільки вбитий :D. В нормальному зазовському двигуні 10W-30 буде нормально працювати!

to Ayrton

відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куроче

Цікавить масло XADO Atomic-oil-20w-50 5л. до суботи, де можна придбати в Луцьку?

визначним фактором є ціна і дата виготовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці було хадо в бочках нібито, але не точно що то хадо на розлив бачив на бочці наклейку просто. Глянути можна при вході на нову формулу зі сторони стоянки ряд де туалет, другий чи третій контейнер з права. Там масло на розлив і все в наклейках хадо.

На Варшавці було хадо в бочках нібито, але не точно що то хадо на розлив бачив на бочці наклейку просто. Глянути можна при вході на нову формулу зі сторони стоянки ряд де туалет, другий чи третій контейнер з права. Там масло на розлив і все в наклейках хадо.

Ще колись возив Володя оптовик з Ковельської за брокерами на право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контейнер на формулі я знаю, ле 20W-50 там немає.

"Ще колись возив Володя оптовик з Ковельської за брокерами на право." -

- а про це поконкретніше! контакти, адреса, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

Де зараз в Луцьку можна купити якісне, непідроблене мастило саме 20W-50 відомих світових виробників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Азмол 5л 110 грн , непідроблене :D , але виробник явно не відомий світовий .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де зараз в Луцьку можна купити якісне, непідроблене мастило саме 20W-50 відомих світових виробників?

А я знову залив 10W-60, про "вбитий" мотор - то не до мене))) Хто мене знає, той підтвердить))) 20W-50 в мене мотор під"їдав, 10W-60 всьо відмінно...І тиск нормальний. Хоча, думаю, 0W-30 або 5W-30 спробувати. Просто спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знову залив 10W-60, про "вбитий" мотор - то не до мене))) Хто мене знає, той підтвердить))) 20W-50 в мене мотор під"їдав, 10W-60 всьо відмінно...І тиск нормальний. Хоча, думаю, 0W-30 або 5W-30 спробувати. Просто спробувати.

А якого виробника? Де береш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно з понеділка так і зроблю, тим паче що з 01.04 по 01.05.2012 у них знижка -15% на весь асортимент товарів.

Лише шкода, що на вихідні простою, бо в минулу суботу вже злив масло. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! наразі куплено! тему закрито! :0020:

перейшов на 10W-60

p.s.

Нажаль бажаючих до кооперативу не знайшлося, що сумно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! наразі куплено! тему закрито! :0020:

перейшов на 10W-60

p.s.

Нажаль бажаючих до кооперативу не знайшлося, що сумно :(

А що ти, друже, хотів? Мастилко-то специфічне, якраз в наші з тобою двигуни...Або в вбиті бензинові - щоб хоч якась компресія була...

П.С. - протестуєш нове, відпишися...Цікава твоя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...