Перейти до змісту

Де можна дізнатись прохідні бали в ВНУ?


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Знайомі попросили дізнатись прохідні бали в ВНУ, щоб знати, чи варто взагалі подавати туди документи

як це можна зробити? куди іти чи куди дзвонити треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди іти чи куди дзвонити треба?

Головний корпус ВНУ. Приймальна комісія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї, ситуацію мали б висвітлювати тут. Але поки пусто...

Телефон і графік прийому там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене ось, що цікавить.

8. Особи, які в 2011 році не брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, подають документи, що засвідчують їх право на складання тільки вступних екзаменів у Волинському національному університеті імені Лесі Українки:

Які саме документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохідний бал для кожної спеціальності різний. Залежить він від: кількості місць, рейтингу поданих заяв, попиту на ринку на ту спеціальність і т.д.

Передбачити прохідний бал важко. Кінцево прохідний бал сформуєтьмя в останній день і в останню годину прийому документів (це перша хвиля).

дзвонив в приймальну комісію, мені так і сказали...

але, просто, наприклад знайомі дізнавались у Львові (незнаю точно який вуз) - там вже є прохідний бал, наскільки я зрозумій якийсь попередній, тому і цікавились за ВНУ

зрештою вся потрібна інформація вже отримана, всім дякую

тему можна закривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно, можна глянути на прохідний бал в попередньому році ( але це ,наголошую, будуть дуже приблизні данні). А щоб точно, то прохідний бл неможливо взнати до закінчення вступної кампанії.

P.S.: Незнаю чи правда, але десь чув, що щоклярів, які закінчили школу в цьому році є менше наж в тому ж 2010р, і конкурс має бути менший. Але ,повторюю, це лише те, що я почув, і незнаю чи це достовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміни в системі до одного місця - бажаючих вчитись не меншає. А от демографічна криза 1994-ого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...