Перейти до змісту

Куплю ноутбук


Рекомендовані повідомлення

Куплю ноутбук,ВИМОГИ фірма виробник - не важливо, процесор від 1,5Ггц, ОЗУ від 1Гб,HDD від 80Гб,DVD-RW,TFT 15", батарея мінімум 1 година. Зовнішній вигляд на "тверду" 4. Бюджет 2000грн., можливі варіанти, пропозиції сюди або в ПМ, бажано відразу вказувати ціну та номер телефону,фото будуть великим плюсом. Питання актуальне тільки сьогодні-завтра-післязавтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 14" не устроит?

Samsung R25 (NP-R25X000/SEK) 1750 грн

А внешний вид?(оценка из 5-ти, фото не обязательно) А сколько батарея, описание соответствует тому что на сайте?

P.S. Что-бы небыло вопросов, человек едет на 3 недели в отпуск на море, а свой ноут с 17", не хочет брать,вот потому "такие требования к цене и производительности"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вид на 4+, батарея держит более полутора часа. Описание соответствует за исключением операционки (стоит XP).

Не родной (но брендовый) блок питания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий Asus Z53T

Стан на 5- Ціна 1730 грн.

Контакти:

тел. 0661766631-МТС

тел. 0631838615-Life

тел. 0966323117-Djuice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus x52n AMD V140 3гб рам, 320жд 2500, стан на 4+ :rolleyes:

В користувані 4 міс

а ціна?

всі пропозиції приймаються до завтра до 15-16 години, далі буде зроблено остаточний вибір, та придбано ноутбук,з тих що були запропоновані в цьому топіку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASUS X51R Оперативки 1Гб, стан нового тобто тверда 5, батарея до 2 годин дотягне, в придачу ТВ тюнер PCMCI AVER MEDIA CARD BUST PLUS

Ціна 2000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кто-то будет продавать ноут топикстартеру - сфоткайте его (топистартера) для меня

а то уже больше пол года не могу забрать обратно свою денюжку за не полученый товар :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кто-то будет продавать ноут топикстартеру - сфоткайте его (топистартера) для меня

а то уже больше пол года не могу забрать обратно свою денюжку за не полученый товар :(

зевс,читай внимательней ПМ

Asus x52n AMD V140 3гб рам, 320жд 2500, стан на 4+ :rolleyes:

В користувані 4 міс

Якщо можна, то резерв до завтра до 14-15 години,бажано контакти,щоб підїхати,глянути і якщо влаштовує - придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если кто-то будет продавать ноут топикстартеру - сфоткайте его (топистартера) для меня

а то уже больше пол года не могу забрать обратно свою денюжку за не полученый товар :(

зевс,читай внимательней ПМ

больше пол года читаю и жду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і в мене з цією людиною схожа ситуація ось читайте кому цікаво

http://board.lutsk.u...alnoi-zarjadk/.

БІГОМ ВІДПИСАВ - ЧИ ТОБІ ЗРОБИЛИ МАНІБЕК!!!

Як "кляузи" постити,то часу хватає? А,що,"питання" знято - ні? Телефон,працює,заряджаеться зарядкою, можна було сказати,що "хотів перепродати",але не вийшло,всі люди,розуміємо....На ф...га Зачем?

Закрийте ПЛЗ тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме смішне, що пан автор теми має такий стиль: він тупо взяв, і закрив тему про відяху "GeForce 7300 GT", написавши "продано, на умовах манібеку". Номер, по якому я з ним зідзвонювався, вже не дійсний, а відяха виявилась глкава крепко! Коли подібних елементів будуть блокувати?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме смішне, що пан автор теми має такий стиль: він тупо взяв, і закрив тему про відяху "GeForce 7300 GT", написавши "продано, на умовах манібеку". Номер, по якому я з ним зідзвонювався, вже не дійсний, а відяха виявилась глкава крепко! Коли подібних елементів будуть блокувати?!!

тебе повезло что она еще рабочая :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме смішне, що пан автор теми має такий стиль: він тупо взяв, і закрив тему про відяху "GeForce 7300 GT", написавши "продано, на умовах манібеку". Номер, по якому я з ним зідзвонювався, вже не дійсний, а відяха виявилась глкава крепко! Коли подібних елементів будуть блокувати?!!

"Шановний", прйшло кілька днів,от і закрив тему,ві ж мені нічого не казали,якщо телефон не віддповідає,в ПМ,у вас є можливість написати? з радістю (ВЕЛИКОЮ) заберу відео у Вас назад, за таку ціну яку ви заплатили,бо людина яка попросила мене продати це відео, готова мені щей доплатити "за труди",аби тільки вернути відео назад... так що я - в плюсі... своє рішення в ПМ якщо не можете дозвонитись.

P.S. Можете і "банити", але "ДИБІЛОЇДНА" звичка, кричати що не можу звязатись,коли ще не пробував,ну позвонив на номер,а написати в аську чи ПМ - слабо, чи "п....ть" охота? Соррі,не втримався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mazafaka а мне когда ждать денюжку?

или тоже бужеш злиться что я стобой не связываюсь

ты телефончик включи,

или еще оставь способы как с тобой связаться

в ПМ писать не выход, ибо ты делаешь круглые глаза и говорищь что небыло такого

и не выполняешь обещания данные в ПМ, впрочем как и те что в топика писал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шановний", прйшло кілька днів,от і закрив тему,ві ж мені нічого не казали,якщо телефон не віддповідає,в ПМ,у вас є можливість написати? з радістю (ВЕЛИКОЮ) заберу відео у Вас назад, за таку ціну яку ви заплатили,бо людина яка попросила мене продати це відео, готова мені щей доплатити "за труди",аби тільки вернути відео назад... так що я - в плюсі... своє рішення в ПМ якщо не можете дозвонитись.

P.S. Можете і "банити", але "ДИБІЛОЇДНА" звичка, кричати що не можу звязатись,коли ще не пробував,ну позвонив на номер,а написати в аську чи ПМ - слабо, чи "п....ть" охота? Соррі,не втримався

В історії моєї з "паном" Dimkaki (как вы яхту назовете...) є повідомлення про те, що я хочу повепнути відеокарту,і залишине воно на третій день о 13:40. Манібек був за умовою три дні, але на "борді" вже заздалегідь красувалось,що тема закрита. Про те, що,оказується, писати треба якійсь "Мазефакі" я не міг здогадатись - ну немає ще вмене дару провидця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...