Jump to content

Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції у Житомирі


Recommended Posts

У Житомирі відбудеться Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції Art-Now Session.

До ініціативи мистецької платформи "Квартира FM" долучилися активісти з "Кавоманії" та інформаційного порталу ТиДиви, котрі завжди підтримували молодіжний рух у своєму місті.

Завдяки цим творчим формаціям у Житомирі 9-го липня 2011 року відбудеться відкриття виставки на тему "Ми бачили майбутнє", де митці у різних жанрах образотворчого мисетцтва зможуть представити свої роботи.

Під час виставки діятиме поважне Журі, котрі й оберуть трьох призерів за найкраще та найкреативніше відображення головної ідеї. Переможці гарантовано отримають призи від Спонсора акції – інтернет-магазину для художників РОСА, а також – дипломи на участь у фіналі акції, котра відбудеться у Луцьку 17 вересня 2011 року. Серед конкурсантів журі також відбере тих митців, що зможуть поза конкурсом взяти представити свої роботи у Луцьку.

Дана акція має на меті звернути увагу суспільства до гострих проблем, котрі можуть вплинути на майбутнє: окрім глобальних питань екології, суспільства, тематика виставки охоплює також глибоко особисті питання кожного – позиціонування себе як Людини у сучасному світі, погляд у завтрашній день.

Оскільки у конкурсі вітаються інсталяції та дизайн-проекти малих архітектурних форм, то ці об'єкти можуть бути надалі використані місцевою владою для облагородження та окультурення міста чи регіону.

Виставка обіцяє бути цікавою. Якщо будете у Житомирі -- чекаємо на Вас.

Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції Art-Now Session

9 -го липня 2011 року

"Кавоманія"

ТЦ КВАДРАТ, вул. Московська, 24б

Примітка.

Відбіркові тури в інших містах України:

Луцьк 22 травня 2011 року (Книжковий Пасаж)

Київ 23 липня 2011 року (онлайн)

Одеса 20 серпня 2011 року

Кривий Ріг (охоплює Запоріжжя, Дніпропетровськ) – 23 серпня 2011 року

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...