Перейти до змісту

Куплю автомагнітолу


Lutskforever

Рекомендовані повідомлення

Куплю автомагнітолу, "не китайця", USB обов'язково, в хорошому стані, бюджет 600 грн. (мона і дешевше :0123: )

Пропозиції в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим Вам моя пропозиція не підходить? Чи думаєте тут буде куча варіантів? Могли б і відповісти на моє повідомлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сейчас почти все магнитолы Китайские !,Только владельцы бренда другие страны,а делают их в Китае !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to vrm.

"А чим Вам моя пропозиція не підходить? ... Могли б і відповісти на моє повідомлення..."

дякую, звичайно, за турботи, але тут таке діло http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:OgHfyhdpstEJ:www.winauto.in.ua/shuttle-sdd770g-p-8447.html+%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C+Shuttle+sdd+770g&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&lr=lang_ru%7Clang_uk&client=opera&source=www.google.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сейчас почти все магнитолы Китайские !,Только владельцы бренда другие страны,а делают их в Китае !

Варто розрізняти такі речі як "Виготовлено в Китаї" і кЕтайське барахло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але тут таке діло...

І що? Всі без виключення бренди мають свої потужності в Китаї. Це економічна доцільність заставляє. Що за тупа відмазка? Альпіни теж є виробництва Китаю(ще складають в Японії і Швеції якщо не помиляюсь), але мабуть Ви не знаєте що таке Alpine...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим Вам моя пропозиція не підходить? Чи думаєте тут буде куча варіантів? Могли б і відповісти на моє повідомлення...

це ваша? http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:OgHfyhdpstEJ:www.winauto.in.ua/shuttle-sdd770g-p-8447.html+%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C+Shuttle+sdd+770g&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&lr=lang_ru|lang_uk&client=opera&source=www.google.com.ua

скільки хочете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VRT - ти що тут хамити вирішив, чи ти великий знаток музики, тобі ж ясно сказали шо твій Shuttle не підходить, чи тобі по китайські написати потрібно, щоб було зрозуміліше.

EXCLUSIVE такі питання потрібно задавати в Л.С., для того їх і зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VRT - ти що тут хамити вирішив, чи ти великий знаток музики, тобі ж ясно сказали шо твій Shuttle не підходить, чи тобі по китайські написати потрібно, щоб було зрозуміліше.

Заспокойтеся і не нервуйтеся. Повірте, тут і без Вас розберуться... І взагалі Ви до теми яким боком? Да й нік могли б правильно написати.

EXCLUSIVE, відповів в ПП.

Вибачаюсь що не по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заспокойтеся і не нервуйтеся. Повірте, тут і без Вас розберуться... І взагалі Ви до теми яким боком? Да й нік могли б правильно написати.

Яким я тут боком правим чи лівим Вас не повинно хвилювати. З чого Ви взагалі взяли що я нервуюсь. Коли людині кажуть що його магнітола китайська і не підходить, а вона чомусь починає хамити у відповідь то це не дуже гарно. І на майдутнє, якщо якісь питання до мене особисто, для цього є Л.С., а флуд розводити в чужій темі я не маю бажання і не раджу Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EXCLUSIVE такі питання потрібно задавати в Л.С., для того їх і зробити.

по перше: мене тут не треба вчити де задавати, а де нє, сам розберусЬ!!!

я хоть по темі спитав, на відмінно від вас)))

по друге: самі розводите флейм)))

якщо щось не так, на це є модератор, який зробить зауваження, і скаже)))

чи ви тут практикуєтесь ним стати... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний врм.

Як Topic Starter, скажу, що єдине що спозитивило з Вашої сторони, так це - підпис. (респект співучим братам).

По-друге: відповідати на пост №5 хамством не гідно ("... Що за тупа відмазка? Альпіни теж є виробництва Китаю(ще складають в Японії і Швеції якщо не помиляюсь), але мабуть Ви не знаєте що таке Alpine...")

По-перше: ТУПО є відповідати в темі, яка своєю назвою виключає пропозицію "китайця", пропонуванням "китайця".

Я теж можу писати реферати, десертації й співати оди могутній китайській економіці. Тут тема саме про "Альпіни, які складають в Японії, Швеції якщо Ви не помиляэтесь",(і не обов'язково Альпіни), але ж не в Чайні. Не потрібно бути фанатом ТМ Alpine, щоб розуміти, що "китай" є різний (погоджуюсь з Саня); що купа поважних брендів має свої виробництва в піднебесній (погоджуюсь з vrm).

Ото всьо разом із іншими суб'єктивними побажаннями і вміщене в тематиці і, зокрема, в словосполученні "не китайця". Коротко і зрозуміло.

Прошу далі економити мій і Ваш час, тому тіко по тематиці. А Shklyodik_у сенкс за розуміння й за хоча і не кучу, але ж "деякі варіанти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lutskforever, якщо я Вас образив то вибачаюсь (емоції :mdr: ...), але Ви мене теж зрозумійте, якби я Вам пропонував Alpine, а Ви мені у відповідь тикали ссилки на китайське виготовлення і називали китайським - то це не менш образливо не тільки для мене а й для всіх власників корифея автозвуку. І те що в мене не Alpine ситуації не змінює. Звичайно, 99%  речей можна назвати китайськими але права називати мою магн. кит. Ви не маэте права. 

І потрібно було відразу в темі вказувати про фобію до фрази "made in shina", і не було б цих непотрібних розмов (хоча я ныколи й не задумувався де виготовлена моя магн., і відповідних написыв ніде немає),  Тому що китаєць - це або no neme, або дуже примітивний апарат зроблений під дизайн чужих брендів, а такого  Вам ніхто не пропонує.

Надалі розмову можна вважати вичерпаною. Удачі у пошуках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...