Перейти до змісту

поради по створенню інтернет магазину


prorok

Рекомендовані повідомлення

Привіт, є необхідність створити інтернет-магазин (або придбати за помірну ціну)

Велике прохання порадити з чого почати, які програми використовувати (які відеоуроки переглянути), де краще купувати хостинг? в яку суму можна вкластись?

буду дуже вдячний за поради...

Чи правильна думка- Інтернет магазин потребує постійного обслуговування: заміни цін, товарів, інформації і т . д. тоді краще самому його робит???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи правильна думка- Інтернет магазин потребує постійного обслуговування: заміни цін, товарів, інформації і т . д. тоді краще самому його робит???

Це стосується будь якого сайту + додається зміна цін... Хоча можна зробити просто інтернет каталог без цін залежно яка продукція буде в магазині...

Якщо самому робити то починати з основ тра буде... HTML, CSS, PHP, MySQL як мінімум... Хоча є і CMS які дозволяють і без широких/глибоких знань зклепати такий-сякий сайтик... Але все ж тра хоч приблизно розуміти з чим маєш справу і як його підправити якщо що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створення звичайного інтернет-магазину обійдеться десь в 1к$, але це з подальшим супроводом. Здадуть роботу - розкажуть і покажуть як наповнювати, приймуть до уваги побажання по внесенню змін в інтерфейс і тд. Сам зараз обслуговую такий інет-магазин (зі сторони замовника). Якщо потрібно - скажу де замовляли.

З приводу постійного обслуговування - правда, але тобі надається адмінський інтерфейс де все досить і досить просто (по зміні цін, створенню нових позицій, додавання фото, інформації текстового характеру, акцій, новин і так далі), навіть для людини яка з компом на "ви".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприйміть це за рекламу (хоч це деякої мірою і вона :) ). Просто думаю, що відповідь може здатися корисною.

Ми пропонуємо готові рішення для інтернет магазинів - від простих до всяких специфічних.

Найпростіший варіант для початківця - це скористатися нашим сервісом готових магазинів: http://tvashop.com

Якщо цікавить - звертайтеся. В будь-якому випадку за "попробувати" ми грошей не беремо. Якісь питання - пишіть, допоможу.

Якщо треба щось специфічне - теж звертайтеся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сприйміть це за рекламу (хоч це деякої мірою і вона :) ). Просто думаю, що відповідь може здатися корисною.

Ми пропонуємо готові рішення для інтернет магазинів - від простих до всяких специфічних.

Найпростіший варіант для початківця - це скористатися нашим сервісом готових магазинів: http://tvashop.com

Якщо цікавить - звертайтеся. В будь-якому випадку за "попробувати" ми грошей не беремо. Якісь питання - пишіть, допоможу.

Якщо треба щось специфічне - теж звертайтеся :)

т. 29-18-01 Володимир Поспілкувався б з вами по даній темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, є необхідність створити інтернет-магазин (або придбати за помірну ціну)

Велике прохання порадити з чого почати, які програми використовувати (які відеоуроки переглянути),

Есть готовые цмски, одна из самых хороших это Magento, но она платная, есть готовые бесплатные сборки инет магазином на цмсках, но сами понимаете вам захочется поменять и то, и вот здесь, и вот тут чуточку, и вот тут добавьте мне маллленькую функцию, но чтоб было похоже на Амазон ...))))

де краще купувати хостинг? в яку суму можна вкластись?

http://www.hetzner.de/ считайте что вы уже нашли хостинг, и я даже не буду расписывать преимущества, просто взгляните на цены и на то что они дают за эти цены, про Хостинг в Украине забудьте вообще...

Чи правильна думка- Інтернет магазин потребує постійного обслуговування: заміни цін, товарів, інформації і т . д. тоді краще самому його робит???

Да, сайт которым никто не занимается - мертвый сайт, "Самому" лучше заниматься бизнесом, а на сайт нанять контент-менеджера (НЕ ПРОГРАММИСТА!). Если хотите экономить и делать самому... то зачем этот вопрос, вы же пытаетесь обмануть сами себя)))

Archon-ua писал про HTML, CSS, PHP, MySQL як мінімум... гыгыгыгы... ну да, а если вы хотите Автомобиль вы тоже будете сами его делать??? Вперёд, вот он Словянский менталитет... Европа, Америка давно привыкла к тому что в каждой сфере есть профессионалы которые это сделают Лучше тебя, а наши сами строят, сами трубы меняют, сами машину ремонтируют, а всё равно выходят Жигули как в знаменитом анекдоте...

1-ый вариант, Вы сами делаете магазин, сами занимаетесь оффлайновой стороной бизнеса, и если вы не будете спать возможно вы получите доход ))

2-ой вариант, Вы сами делаете магазин, сами занимаетесь оффлайновой стороной бизнеса, Спите, и я не думаю что у Вас что-то получится, сорри за правду жизни ((

3-ой вариант, делаете инвестиции в сайт, занимаетесь оффлайновой стороной бизнеса, и получите доход и стоящий результат, Только выбирайте нормальных подрядчиков на разработку, совет такой что надо выбрать золотую середину среди ценовых предложений, ни в коем случае не за 300 баксов, ну и не вестись на 5K.

P.S. Это было не коммерческое предложение, просто в этом ни одну собаку уже съел )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...