Перейти до змісту

Ubuntu 11.04


storm

Рекомендовані повідомлення

Знайди мені заміну фотожопу

Фотошоп давно вже в Ubuntu працює. Хіба що можуть бути проблеми з плагінами, але в windows так само гарантії нема, що вони будуть працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке солодке слово - Відкат.

На віндовсі непогано заробляють виробники комп’ютерної техніки. За один ноутбук у них приблизно "навар" в 50$ і 50$ "наварює" Microsoft. У випадку, якщо віндовс замінюється на Ubuntu, то таких грошей вони вже не отримають, бо Ubuntu - фактично безкоштовна, хібі що плату за підтримку брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В версії 12.04 заявлена тривалість завантаження системи - дві секунди

До Unity настільки звик, що вже некомфортно користуватисть іншими DE. Головний плюс - економія робочого простору (немає постійних панелей, немає меню).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема 11.10 це нове ядро, не дуже воно стабільне та певна некоректність роботи з драйверими пристроїв, + новий наворочений дизайн для мене це мінус, мені гнома 2.28 хватало з головою, а ще краше fluxbox, хоча останній не такий уже простий у використанні, зато ресурси використовує по мінімуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, в мене навпаки, з ядром 3.0 нарешті з'явилась стабільність.

Мінус Юніті - відсутність різних "свістєлок", системний трей вже повернули на місце.

Про навороченість - є Unity 2D, яка працює зі значно меншим використанням ресурсів.

В версії 11.10 мені навіть в консоль майже не довелось залазити, і то можна було б обійтись без неї, але звичка взяла своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дуже воно стабільне та певна некоректність роботи з драйверими пристроїв

В чому виражається його нестабільність? Може це проблема якогось конкретного драйвера чи конкретного ноутбука і, в загальному, до ядра відношення немає

а ще краше fluxbox, хоча останній не такий уже простий у використанні

Що там складного? Робочі столи переключаються, меню викликається. Це ж один з найпростіших віконних менеджерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, в мене навпаки, з ядром 3.0 нарешті з'явилась стабільність.

Мінус Юніті - відсутність різних "свістєлок", системний трей вже повернули на місце.

Про навороченість - є Unity 2D, яка працює зі значно меншим використанням ресурсів.

В версії 11.10 мені навіть в консоль майже не довелось залазити, і то можна було б обійтись без неї, але звичка взяла своє

Користуватись Лінукс і не залазити в консоль, якось не по "лінуксовськи", незнаю в мене так не виходить, з консолі ту ж саму поведіну ядра можна відслідкувати тай повноцінно користуватись системою. От не можу привикнути я ставити програми через software center or synaptic, якось до aptitude тягне і все.

Є 3G модем, раз оприділяє як флешку, інший як модем, в основному після перезавантаження, причому на 2.6.х цього не спостерігалось. Флешку то розпізнає то ні, ніякі там mount`и не помагають, вона то світиться, тільки от ядро не підхвачує. У вінді все без проблем. Правда такі чуда бувають через раз.

не дуже воно стабільне та певна некоректність роботи з драйверими пристроїв

В чому виражається його нестабільність? Може це проблема якогось конкретного драйвера чи конкретного ноутбука і, в загальному, до ядра відношення немає

а ще краше fluxbox, хоча останній не такий уже простий у використанні

Що там складного? Робочі столи переключаються, меню викликається. Це ж один з найпростіших віконних менеджерів

Ага, там тре з консолькою по більше попрацювать, а це головний страх для людей під словом "Лінукс". Зокрема розкладка клавіатури, комбінації клавіш. + щоб все налаштувать тре vi підучити, який для простого юзера, після notepad, покажеться троха неадекватним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуватись Лінукс і не залазити в консоль, якось не по "лінуксовськи", незнаю в мене так не виходить, з консолі ту ж саму поведіну ядра можна відслідкувати тай повноцінно користуватись системою. От не можу привикнути я ставити програми через software center or synaptic, якось до aptitude тягне і все.

Ну воно то так, я взагалі Gentoo кілька місяців користувався.

Але зараз часу вільного менше, гратись з компілюванням якось перехотілось, тикнув кнопочку, і все що треба поставилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 3G модем, раз оприділяє як флешку, інший як модем, в основному після перезавантаження, причому на 2.6.х цього не спостерігалось.

Має бути спеціальна програма usbswitch (якось так називається), яка має спеціально працювати з такими гібридними модемами.

Ага, там тре з консолькою по більше попрацювать, а це головний страх для людей під словом "Лінукс"

Вже давно не треба. I windows без консолі не обійтись, наприклад, настройка мережі (ping, route і т. д.)

Зокрема розкладка клавіатури, комбінації клавіш

А в чому тут велика відмінність від роботи з windows? Приблизно воно однаково все настроюється

щоб все налаштувать тре vi підучити, який для простого юзера, після notepad, покажеться троха неадекватним...

Брєд якийсь... Ніхто вже в ubuntu давно нікого не заставляє вивчати vi, а рекомендують gedit чи nano використовувати. Та і що там кокретно треба настроювати? Як правило, у всіх стандартна конфігурація працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це включив Ubuntu і нова версія мене приємно здивувало smile.gif Напевно буду ним користуватись як основною системною. кого цікавить посилання знизу. Осьо скрін мого робочого стола:

post-5463-0-04056800-1307209141_thumb.pn

http://www.computerr...ofterra/598853/

http://www.ubuntu.com/ubuntu/features

Я тож пару днів назад перейшла на 11.04, стояв 11.10, але на ньому скайп не працює, фіг зна чому? ні звуку, ні відео..а скайп надо!!

Та і вообще, убунту крута..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому він і не працює, що

назад перейшла на 11.04, стояв 11.10

Такий відкат назад офіційно не підтримується і користувач сам має виправити тоді всі помилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому він і не працює, що

назад перейшла на 11.04, стояв 11.10

Такий відкат назад офіційно не підтримується і користувач сам має виправити тоді всі помилки

А у Вас працює??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна відмінність нової Ubuntu від попередніх версій це оновлений GNOME 3, перше враження: все гарно, але не юзабельно, мучився два тижні, думав може треба звикнути - ніфіга, вичитував хелпи, трохі по неті пошукав по ньому інфи і вообщем під кінець здався - зніс нафік і поставив XFCE, нова Ubuntu гарне неюзабельне УГ, a GNOME 3 ще сирий щоб ставити як основний environment...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна відмінність нової Ubuntu від попередніх версій це оновлений GNOME 3, перше враження: все гарно, але не юзабельно, мучився два тижні, думав може треба звикнути - ніфіга, вичитував хелпи, трохі по неті пошукав по ньому інфи і вообщем під кінець здався - зніс нафік і поставив XFCE, нова Ubuntu гарне неюзабельне УГ, a GNOME 3 ще сирий щоб ставити як основний environment...

Відмовився від нього... Налаштувань мінімум!

А от повний список програм при натисканні на док взагалі нереально бісить! І wine-програми, і документи, і взагалі все на купу

З плюсів - динамічна кількість робочих столів

Раніше для любителів другого гному був МАТЕ... Загнувся

Кілька днів тому вийшов стабільний реліз Cinnamon - форк Gnome 3, який перероблюють для любителів оформлення і налаштувань старої версії, але на основі GTK3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене юніті не пішов прівік до Гнома 2 і все. Чесно кажучі ганяв тількі на виргуалці з віділенім 1 гб пам'яті працює норм але стабільності щось мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди мені заміну фотожопу і я підсяду на уГбунту biggrin.gif

http://sos.ssoft.org.ua/files/lucid-guide.pdf

1. скачати

2. прочитати (уважно)

3. підключити репозиторії з 1000-ми прог; встановити необхідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kuwkuwб, я б не був такий самовпевнений, це тільки твоя точка зору, як говориться "На вкус и цвет"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в удобстві і простоті Ubuntu ніколи не зрівняється з старою доброю віндою!

Никогда не говори, то чего не знаешь. Больше 2-х лет пользуюсь и уже не могу представить как работать на винде. Раньше пользовался виндой на виртуалке из-за Autocad-а,теперь и эта проблема решена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в удобстві і простоті Ubuntu ніколи не зрівняється з старою доброю віндою!

старою треба підмітити)

п.с

аловін, знову пости набиваєш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знаю,як ця сборка,пробував ставити Убунту10. Демо версія всередині вінди стала нормально, хоч часом системи конфліктували. Геморой почався тоді коли спробував поставити убунту, як єдину систему на ноуті.Спочатку не міг відформатувати розділ жорсткого диску на якому стояла вінда. Потім пробуєш ставити убунта починається геморой пише ,що не бачить корневой папки.За допомогою знайомого поставили. Потім ще гірше, мікрофон не працював,wifi не давався настроїтись,потім ще й звук пропав, мова інтерфейсу англійська,хрен поймеш.Закінчилося все тим,що зніс убунту з ноута і поставив вінду,яка не є,але робоча.Може знаєте,що я робив не так? Буду вдячний за консультацію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку не міг відформатувати розділ жорсткого диску на якому стояла вінда.

Потім пробуєш ставити убунта починається геморой пише ,що не бачить корневой папки.

Може знаєте,що я робив не так? Буду вдячний за консультацію!!!

1) :0162:

2) то та було її ВКАЗАТИ

загалом, що б хто не говорив, а з форточок нада спригувати

із усіх перепробуваних дистрибутивів, мені найбільше подобається Мінт12

і все там ставиться і робить, треба тільки трошки "поднапрягтись"

а сидіння на форточці більш як два роки, приводить до відомих проблем... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...