Перейти до змісту

Клевань


BaBylja

Рекомендовані повідомлення

там має бути цікаво :P

http://progylka.com....xonomy/term/233

http://ua.vlasenko.n...evan/index.html

сам багато не катаюсь тому туди пропоную їхати дизелем, а назад повертатись на педалях.

є бажаючі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі туди і назад можна дизелем катнути!

Туди в з Луцька 17.27 http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafaret/d3/tro6353.txt

Назад з Клевані в 21.21 http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafaret/d3/tro6363.txt

І получиться 2,5 години для тунелю і замку!

Я б із задоволенням катнув, але хіба що в будній день, в неділю є інші справи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дві з половиною години теж можно, але це трішки за швидко ( вийде як галопом по європам)

та якщо ніхто не згодиться на весь деньпоїхати, то я можу і на вечір катнути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дизель вранці відправляється з Луцька о 5,00 і о 8,55 до Клеваня приблизно 1,5 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел фотки в Гугл Земле - так там и кроме замка и тоннеля есть много старых и красивых мест.Но я за то, чтобы катнуть на велах и не зависеть от дизелей. Если пораньше стартовать, то справляемся отлично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я і пропоную туди дизелем а назад їхати велосипедом ( лісами, ярами.....ярами горбами(с)) по самому клевані досить не мало доведеться їздити, і назад ще 50 км :blink:

просто говорячи про себе , то мені дещо велика відстань, а ще потрібно врахувати спеку, що цілий день буде палити в голову!!!!! назад не обов"язково їхати по трасі, я би взагалі хотів їхати через ліси, можливо на якийсь ставок чи озеро заїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дві з половиною години теж можно, але це трішки за швидко ( вийде як галопом по європам)

є рейс з Луцька в 15.20 http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafaret/d3/tro6358.txt , то відповідно вечірню прогулянку можна збільшити в часі.

а ще потрібно врахувати спеку, що цілий день буде палити в голову!!!!! назад не обов"язково їхати по трасі, я би взагалі хотів їхати через ліси, можливо на якийсь ставок чи озеро заїхати.

на рахунок дороги через лicи, поля то такої там немає хто вкурсах, так що краще шпілити на електричці, а ніж паритись на асвальті і вдихаючи випари газів автомобілів в даному випадку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как раз таки лесом и полем очень даже можно. Если лесом, то берем выше трассы через Кадыще и шпилим на Звиривский лес - но это будет тогда еще та поездочка.

Если хочется полями, то едем ниже трассы через Олыку.

В любом из двух вариантов, как мне кажется, нужно будет GPS - особенно, если лесами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так от, відпишуся про поїздку. Поїздка вдалася :) урррря!!!

подорожуючих було двоє: я і lilechka ( за що їй дуже вдячний що склала мені компанію) зустрілись ми о 4.30 ранку і поїхали на дизель, відправились о 5.00 post-5504-0-69634700-1307457550_thumb.jp

і в 6.30 прибули в Клевань.

Поїздили покатались, побачили усе що запланували: були в тунеліpost-5504-0-84626500-1307457510_thumb.jp

побачили всякі такі цікавинкиpost-5504-0-05116900-1307457686_thumb.jp post-5504-0-50667800-1307457726_thumb.jp

потім покрутили педалі до замку post-5504-0-60681600-1307457817_thumb.jppost-5504-0-69215500-1307457857_thumb.jppost-5504-0-03759200-1307457888_thumb.jp

де серед старих мурів підкріпились легким сніданком і знову в дорогу - поїхали до костьолу post-5504-0-58251500-1307458013_thumb.jp не зважаючи що там проводяться роботи по реконструкції , костел діючий. Саме коли ми приїхали там велась служба. Ми походили , покружляли і вирушили до Луцька. Одразу за Клеванем вирішили їхати через ліс. Звернули до Новоставу і не доїжджаючи його звернули в ліс. Дорога там ....да там її майже немає :glare: заготівельники лісу зробили з неї танкодром!!!!! дві колії глибиною по коліна а між ними трава. Сама дорога вела то на захід , то повертала на північ, то знов на захід, то на південь і врешті решт взагалі пропала..... прийшла до зарослі і пропала. Ну вертатись не хотілось і в ми пішому прядку почали продератись крізь кущі, але десь за хвилин 20-25 вийшли знов на дорогу. І ,"о небо!" -ті самі колії, але була невеличка ділянка хорошої дороги , та таільки почали нею насолоджуватись як знов урали її поправили.... Ну так от , такими зиг-загами проїхали ~ 12 км і витратили на них дві години :blink: . Виїхали біля села Кадище і далі трасою......

о 16.00 були в Луцьку. всього проїхали 70 км, і з гарним настроєм і задоволені собою :0005: поїхали відпочивати))))) ^_^

post-5504-0-70886400-1307458035_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BaBylja, дуже вдячна тобі, що зі мною, таким "щастям" наважився поїхати :)

Фотки класні повиходили! Хотілось би їх всіх побачити :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...