Перейти до змісту

Building Windows 8


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Вчера смотрел, как по мне хрень полная, если у тебя простой пк то это будет пародия на:

baby_gorilla.jpg

+

picture.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на відео Windows 8 для смартфона :) Хоча ні. А як без тач жити в ньому?..я так бачу класичний є. А те що показано - мабуть як Metro інтерфейс на Windows Phone 7 і буде вмикатись як окрема програма(на кшталт Медіацентру). Так що це не зашкодить роботі(видно класичний Пуск коли на відео увімкнули Ексель). Чудово. А для всяких соціалок, мейлів, розваг - цей тач інтерфейс - саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як без тач жити в ньому?..

Не пальцем, а курсором мишки наводити, як завжди :)

Кнопка "Пуск" при переході з 3.11 на Windows 95 теж незвичною була, і нічого, вижили)

Я так зрозумів, вони зробили (ну або майже зробили) уніфіковану операційку для всіх видів електронних пристроїв. Цікаво, як її будуть підтримувати нові смартфони Nokia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В Windows 8 вводять маркет програм Windows Store.

Так можна ненароком і з Linux на ліцензійну вінду перейти, коли встановлювати легальні програми буде легше ніж качати їх з торрентів.

Не буде цих дурних активацій і серійників, які вже віджили своє. Поживемо-побачимо.

Взагалі, ці всі маркети - революційне рішення. Доки не зіткнувся з ними, всерйоз їх не сприймав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ставив якось девелоперську версію (одну з перших). Порадувало те що досить швидко працює, але сходу не завелась відеокарта інтел ГМА Х3100, скачав в інтернетах драйвер, встановив і все гуд. для мене, якщо чесно, нічого іноваційного нема.

Без такскріна метро непотрібне (на рутрекері є зборкі в яких його повідключали і зробили класичне меню пуск), пробував мишкою, але щось неудобно) Поки не вийде офф ставити не раджу хіба що нема чим зайнятись то можна встановити погратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...