Перейти до змісту

Електрична Тепла Підлога


hal

що краще  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Наведіть аргументи За І Проти електричної теплої підлоги.

Де в Луцьку є фірми які цим займаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкладання кабелю електричної підлоги настільки просте, що якби знав то не запрошував би майстра. В цьому ділі тра робити все згідно інструкції+шурупати троха в електриці щоб підключити до регулятора і захист поставити. Почитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі зробив ТП при чому на один контроллер вчепив два кабелі.. тре порахувати щоб по потужності вистачило. і ще, коли будеш класти, то не клади так як в інструкції через 5 см - то занадто густо. я клав ч- з 20 см і добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де купляли і приблизно яка ціна?

купляв 2 роки тому в "Еліт-буді" на Стуса чи на конякіня навпроти ДАІ. ціни не памятаю .. найдорожче - то контролер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ч/з 10см вроді, але майстер притримувався інструкції. Купляв в Рівному, але бачив такий же комплект в Епіцентрі. Мій коштував 1200грн. Кабель на 440Вт, 20м + терморегулятор з датчиками + автоматика для електрозахисту(пристрій захисного відключення (ПЗВ)-150грн) + матеріали(армована сітка, пінополістирол, фольга, бетон на стяжку - підлога в ванній). В результаті я підлогу не виключаю(працює в режимі підтримки заданої температури), в ванній постійна температура, сухо. Енергоспоживання - десь біля 50 кВт/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведіть аргументи За І Проти електричної теплої підлоги.

Де в Луцьку є фірми які цим займаються?

Я займаюсь продажем та встановленням електричної теплої пiдлоги вже три роки("Сучасне Тепло" Рiвненська 76К.тел.(066)878-83-31,(098)589-70-85. http://tepla-pidloga-nexans--ekson.navolyni.com )

Переваги:

1.Простий монтаж

2.Безпечнiсть у використаннi

3.Гарантiя

4.Рiвномiрно прогрiвається вся пiдлога

5.Термiн експлуатацiї понад 70 рокiв

Усi вiдповiдi на питання, якi стосуються ТП ви отримаэте за вказанми телефонами.

Усi точки продажу, якi були вказанi вище, є клiэнтами моєї фiрми. А в Епіцентрі чи Новiй Лiнiї буде просто дорожче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись у одній навколобудівельній передачі почув цікаву думку: опалення робити не в підлохі, так як це нездорово для організму через неприродність, а в стінах- на рівні людського зросту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Водяна підлога краща, але для неї потрібен запас по висоті хоча б 6см. Із теперішніх всіх електричних теплих самою оптимально вважаю плівкову інфрачервону котра випромінює інфрачервоні хвилі близькі по довжині з природними і котра економічніша по споживанню електроенергії в порівнянні з класичними проводами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правда!Водяна ТП прогрiває нерiвномiрно i тим бiльше не реголюється точна темература пiдлоги.I яка гарантiя на водяну ТП.

А щодо iч плiвки вона взагалi є не економною:споживає вона все-таки бiльше електроенергiї чим кабельна ТП (споживання мiн. на 1 м.кв.-220 Вт); також вона є по цiнi дорожча.

iч я раджу класти тiльки коли немає можливостi пiднiмати стяжку, безпосереньо пiд ковролiн чи ламiнат! Я маю в наявності і iч, тому я про неї знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо iч плiвки вона взагалi є не економною:споживає вона все-таки бiльше електроенергiї чим кабельна ТП (споживання мiн. на 1 м.кв.-220 Вт); також вона є по цiнi дорожча.

iч я раджу класти тiльки коли немає можливостi пiднiмати стяжку, безпосереньо пiд ковролiн чи ламiнат! Я маю в наявності і iч, тому я про неї знаю!

Де ви її маєте? Дома? На складі? В магазині? Лише маєте чи використовуєте?

Продавати її не означає обєктивно оцінювати, а тим більше рекламувати, так як ви людина зацікавлена. Весь інтернет пише що це передові технології і споживання в неї в 2(!) рази менше як звичайної -- ви один кричите що це лажа, доведіть будь ласка без фактів це лише холівар.

Не правда!Водяна ТП прогрiває нерiвномiрно i тим бiльше не реголюється точна темература пiдлоги.I яка гарантiя на водяну ТП.
У вас може і не регулюється і не прогріває, у інших ніби з цим проблем немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви її маєте? Дома? На складі? В магазині? Лише маєте чи використовуєте?

Продавати її не означає обєктивно оцінювати, а тим більше рекламувати, так як ви людина зацікавлена. Весь інтернет пише що це передові технології і споживання в неї в 2(!) рази менше як звичайної -- ви один кричите що це лажа, доведіть будь ласка без фактів це лише холівар.

А Ви самi бачили в роботi цю плiвку? Я не кажу що iч- це лажа, я просто пояснив де її оптимально використовувати.

Можливо Ви знаєте яка плiвка споживає в два рази менше, менi стало цiкаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

statushko. Маю два питання

1. Електромагнітне випромінювання? Наскільки шкідлива хронічна форма впливу (а в ТП саме ця форма) на організм людини? Які хвороби можуть розвинутись внаслідок такого впливу?

2. Якщо Ви мені змонтуєте ТП, я зробив досить дорогий ремонт, через деякий час вона перестає працювати, мені прийдеться розвалити всю підлогу щоб знайти неполадку чи положити нову ТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, на дорогий ремонт бери Nexans а не китайське гумно, і буде служити довше ніж плитка по якій ходитимеш. Це раз. А по-друге - ти не уявляєш скільки щосекунди через тебе проходить ЕМ-хвиль різної потужності і довжини хвилі від дротів під навантаженням в стіні, електрочайника чи любого іншого працюючого електроприладу, тому якщо ТП і додасть 1-5% до загального фону, то помреш чи захворієш ти явно не від цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви самi бачили в роботi цю плiвку? Я не кажу що iч- це лажа, я просто пояснив де її оптимально використовувати.

Можливо Ви знаєте яка плiвка споживає в два рази менше, менi стало цiкаво.

Я схильний вірити більшості, а не конкретно взятій фірмі яка заявляє що
Усi точки продажу, якi були вказанi вище, є клiэнтами моєї фiрми.
. Тим більше що вона передбачає монтаж під плитку, спробуйте довести зворотнє.

Виробники заявляють що середнє споживання плівки 30...100Вт на квадрат, якщо підлога покладена з дотриманням усіх вимог, у вас числа чомусь зовсім інші (200Вт), це мабуть просто включив у розетку і грієш з підлогою ще сусідів чи підвал.

Ну і електомагнітне випромінювання ніхто не відміняв, а воно більше в круглому провіднику чим плоскому (до речі водяна підлога позбавлена даного недоліку).

А по-друге - ти не уявляєш скільки щосекунди через тебе проходить ЕМ-хвиль різної потужності і довжини хвилі від дротів під навантаженням в стіні, електрочайника чи любого іншого працюючого електроприладу, тому якщо ТП і додасть 1-5% до загального фону, то помреш чи захворієш ти явно не від цього.
Високочастотного випромінювання, ТП працює на низькій частоті, для чого створювати ще одне джерело ЕЛ-випромінювання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, відкрию великий секрет, фірма твого опонента - типу регіональний представник офіційного дилера в Україні. Тобто якщо він тариться у "своїх" в Києві, то всілякі Епіки і іже с німі - там само, але з націнками. І дійсно, в нього дешевше, перевірено. Щоб перевірити це достатньо попросити в нього вислати прайс на мило.

З приводу боязні ЕМ-випромінювання - просто смішно, ще ніхто від впливу його в побуті не помер.

по водяній підлозі

але для неї потрібен запас по висоті хоча б 6см

ще зважай на це.

А щоб розрахувати який обігрівач краще (економніше), потрібно в 1 приміщенні виконати дослід: прогріти від температури А до температури Б за однакову одиницю часу однаковий об*єм повітря при однаковій температурі за бортом. А потім порахувати затрачені кіловати по лічильнику. Коротше рахуй не споживану потужність а здатність до обігрівання певного об*єму повітря за одиницю часу при однаковому споживанні енергії. Хтось таке робив? Якщо ні - то не варто 100% вірити цій маркетинговій лабуді, а виходити з власних уподобань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правда!Водяна ТП прогрiває нерiвномiрно i тим бiльше не реголюється точна темература пiдлоги.I яка гарантiя на водяну ТП.

От це вже не правда <_<hal Не запитуйте у тих хто продає, запитайте в прорабів які роблять євроремонти в квартирах.

Вони порадять що краще і економічніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрию великий секрет, фірма твого опонента - типу регіональний представник офіційного дилера в Україні. Тобто якщо він тариться у "своїх" в Києві, то всілякі Епіки і іже с німі - там само, але з націнками. І дійсно, в нього дешевше, перевірено. Щоб перевірити це достатньо попросити в нього вислати прайс на мило.
Шось різниці в ціні я не помітив, що в нього, що аналоги, так що давай не будем про дешевизну. Дуже розумний маркетинговий хід, з початку сказати вищу ціну а потім нижчу, це називається вилка цін, так продажнікі по вухах їздять, знаю, сам так робив.
З приводу боязні ЕМ-випромінювання - просто смішно, ще ніхто від впливу його в побуті не помер.
Не факт. Але мені додаткового під ногами нафіг не потрібно.
А щоб розрахувати який обігрівач краще (економніше), потрібно в 1 приміщенні виконати дослід: прогріти від температури А до температури Б за однакову одиницю часу однаковий об*єм повітря при однаковій температурі за бортом. А потім порахувати затрачені кіловати по лічильнику. Коротше рахуй не споживану потужність а здатність до обігрівання певного об*єму повітря за одиницю часу при однаковому споживанні енергії. Хтось таке робив? Якщо ні - то не варто 100% вірити цій маркетинговій лабуді, а виходити з власних уподобань.
Сам факт що вони пропонують дешеву електроніку вже багато чого говорить. Знову ж таки гріти треба не повітря. Так що, пане, знімайте лапшичку з вух у себе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб вода в трубі циркулювала треба помпа - це джерело ЕМ-хвиль, і шо там ще гріє воду? Сонце чи дрова?
На будь-яку водяну систему опалення потрібен циркуляційний насос, зараз він іде в складі котла, а котел у мене в хаті стоїть у спеціальному приміщенні у підвалі. І будь-ласка не рівнай *уй з пальцем: що 10квадратів випромінювання а шо 10см квадратних, різницю відчуваєш?

VadimM

І взагалі перестань правити свої пости постійно, бо складається враження що ти не впевнений у своїй точці зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе завжди є вибір - дешева електроніка чи дорога. Тому аргумент "багато про що говорить" тут не канає. Гріти треба не повітря? А що? Поверхні? А поверхні тепло куди віддаватимуть? Не в повітря?

Ще з приводу ЕМ-випромінювання - напевно вода по трубам сама не рухається, її ганяє електропомпа, яка сама по собі видає ЕМ-випромінювання. Плюс випромінювання від електронагрівача для води, аналогічно.

Давай зупинимось на такому: в деяких умовах краще вода, в деяких плівка, а в деяких ТП. Бо щось мені набридає ця дискусія майже ні про що.

З правкою так склались обставини). А потужність ЕМ-випромінювання треба обчислювати з врахуванням співвідношення поверхні випромінювання до його потужності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай зупинимось на такому: в деяких умовах краще вода, в деяких плівка, а в деяких ТП. Бо щось мені набридає ця дискусія майже ні про що.
Слів защітан.
тебе завжди є вибір - дешева електроніка чи дорога. Тому аргумент "багато про що говорить" тут не канає. Гріти треба не повітря? А що? Поверхні? А поверхні тепло куди віддаватимуть? Не в повітря?

Ще з приводу ЕМ-випромінювання - напевно вода по трубам сама не рухається, її ганяє електропомпа, яка сама по собі видає ЕМ-випромінювання. Плюс випромінювання від електронагрівача для води, аналогічно.

Давай зупинимось на такому: в деяких умовах краще вода, в деяких плівка, а в деяких ТП. Бо щось мені набридає ця дискусія майже ні про що.

Ти такий же далекий від систем опалення як я від балету.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icit, на дорогий ремонт бери Nexans а не китайське гумно, і буде служити довше ніж плитка по якій ходитимеш. Це раз. А по-друге - ти не уявляєш скільки щосекунди через тебе проходить ЕМ-хвиль різної потужності і довжини хвилі від дротів під навантаженням в стіні, електрочайника чи любого іншого працюючого електроприладу, тому якщо ТП і додасть 1-5% до загального фону, то помреш чи захворієш ти явно не від цього.

а звідки така впевненість у цій фірмі?

Я запитую, тому що хочу зробити в себе у дома і тому зацікавлений у якості товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icit, на дорогий ремонт бери Nexans а не китайське гумно, і буде служити довше ніж плитка по якій ходитимеш. Це раз. А по-друге - ти не уявляєш скільки щосекунди через тебе проходить ЕМ-хвиль різної потужності і довжини хвилі від дротів під навантаженням в стіні, електрочайника чи любого іншого працюючого електроприладу, тому якщо ТП і додасть 1-5% до загального фону, то помреш чи захворієш ти явно не від цього.

а звідки така впевненість у цій фірмі?

Я запитую, тому що хочу зробити в себе у дома і тому зацікавлений у якості товару.

Об исключительной надежности кабеля Nexans с убедительностью говорит, например, такой факт. В 1938 году в полу главного Кафедрального Собора столицы Норвегии Осло, а также на прилегающей к этому собору площади был установлен нагревательный кабель производства Nexans. За все время функционирования не было ни одного отказа. В апреле 1999 года в связи с проведением в Кафедральном Соборе общих реконструкционных работ было принято решение о замене кабеля на новый, более совершенный. Удаленный кабель был направлен в лабораторию на испытания. Результаты исследований показали, что уже отработавший 60 лет нагревательный кабель старой модификации может бесперебойно функционировать еще в течении 30-35 лет.

(c)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Електромагнітне випромінювання? Наскільки шкідлива хронічна форма впливу (а в ТП саме ця форма) на організм людини? Які хвороби можуть розвинутись внаслідок такого впливу?

Магніте поле складає 2-3 мкТл для одножильних екранованих кабелів, і 0,2-0,5 мкТл для двожильних кабелів, причому норма цього параметра складає 100 мкТл, а природний фон Землі в середньому відповідає приблизно 50 мкТл.

2. Якщо Ви мені змонтуєте ТП, я зробив досить дорогий ремонт, через деякий час вона перестає працювати, мені прийдеться розвалити всю підлогу щоб знайти неполадку чи положити нову ТП?

Перестати працювати вона може з однiєї причини, якщо ви випадково проб'єте кабель,то в таких випадках в тому мiсцi де було пошкодження

встановлюэться муфта (знiмаэться тiльки 1шт плитка) ,а мiсце знаходить спецiальний прибор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...