Перейти до змісту

Електрична Тепла Підлога


hal

що краще  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Шось різниці в ціні я не помітив, що в нього, що аналоги, так що давай не будем про дешевизну. Дуже розумний маркетинговий хід, з початку сказати вищу ціну а потім нижчу, це називається вилка цін, так продажнікі по вухах їздять, знаю, сам так робив.

Рiзниця є, у мене навiть без знижки, яку я можу надати, роздрiбнi цiни є меншi, нiж будь-де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рiзниця є, у мене навiть без знижки, яку я можу надати, роздрiбнi цiни є меншi, нiж будь-де.

на який саме товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рiзниця є, у мене навiть без знижки, яку я можу надати, роздрiбнi цiни є меншi, нiж будь-де.

на який саме товар?

ТП різних виробників і регулятори. А те що тут дехто каже що ціни такі як і кругом - не сумніваюсь що вони прайса в очі не бачив і не порівнювали з цінами конкурентів. А я порівнював. Плюс в "новій лінії" не поторгуєшся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще два слова комерційного змісту, типа у мене член довший і здаю його дешевше і всі без вийнятку підуть в баню на.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hal, як на мене то вибір системи залежить від того, що буде джерелом тепла:

наприклад щоб гріти водяну ТП електрикою у всьому будинку треба мати потужну лінію ~20 кВт, або розділяти контури. Плюс бажано гріти вночі при встановленому зональному лічильнику. Тому для підігріву водяної теплої підлоги краще підійде твердопаливний/газовий котел, можливо в парі з камінною топкою з водяною сорочкою.

Обігрівати весь будинок електричною ТП теж не дуже доцільно, хоча тут плюс в тому що не треба гріти весь будинок одночасно, достатньо тільки певну зону. Знову ж таки краще вночі+зональний лічильник. Тому тут потреби в настільки потужній лініі нема. І знову ж-таки у вас буде потреба в гарячій воді (тіпа помитись).

Коротше, вирішуйте якою системою ТП будете топити виходячи з того який енергоносій будете використовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...