Перейти до змісту

В луцьку приЙмають скло?


WellDone

Рекомендовані повідомлення

Дуже цікавить чи можна десь у луцьку здати скло(з вікон та старих телевізорів). Так як металолом.

Дякую за відповіді*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от перед очима стоїть табличка "приймаєм бой скла", і це десь в Луцьку. а де - не можу пригадати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді на об'їзній Рованці. А може й помиляюся.

Але його там щось тоннами потрібно здавати, щоб хоч копійчину заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вул. Залізничній бачив два вагони з боєм скла, а також купу скла біля них, і дядька який лопатою те скло згрібав, можливо там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді ще примають скло під мостом біля Делівері, сусідня контора

Якщо не важко.. можна торхи точніше, а то я шото зовсім не зрозумів(делівері навіть не уявляю що це).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Делівері це служба доставки

а скло це сплави різних силікатів з надлишком діоксиду силіцію... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Делівері це служба доставки

а скло це сплави різних силікатів з надлишком діоксиду силіцію... :g05:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скло як металолом

а скло це сплави різних силікатів з надлишком діоксиду силіцію...

:blush:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, пробували ставити кольорові смітники для різних видів відходів, в тому числі для бумаги та скла, але ідея довго не прожила:(, зара ще де стоять для пластикових відходів. на вул.володимирський був невеличкий склопереробний заводик, робили там банки триліттрові, сам бачив, але було це дуже давно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю де беруть сировину, але на початку вулиці Володимирської, по правій стороні є скляний заводик по видуву великих скляних банок (10л), раніше бачив постійно заїзджали туди авто з боєм віконного скла (зараз живу в іншому районі). Вони можуть або приймати або дати контакти свого постачальника (він же десь скуповує бій скла).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, пробували ставити кольорові смітники для різних видів відходів, в тому числі для бумаги та скла, але ідея довго не прожила:(, зара ще де стоять для пластикових відходів. на вул.володимирський був невеличкий склопереробний заводик, робили там банки триліттрові, сам бачив, але було це дуже давно....

Не знаю де беруть сировину, але на початку вулиці Володимирської, по правій стороні є скляний заводик по видуву великих скляних банок (10л), раніше бачив постійно заїзджали туди авто з боєм віконного скла (зараз живу в іншому районі). Вони можуть або приймати або дати контакти свого постачальника (він же десь скуповує бій скла).

да, я його мав на увазі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводик працює на Володимирській, а от чи приймають, не знаю...

Заводик працює і скло приймають от тільки можливий варіант що не все

P.S. Був там недавно, правда в інших справах, ось контакти

http://navolyni.com/sklo-invest

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідавська, заїзд з Конякіна. По ліву руку перед м"ясокомбінатом вивіска на паркані "приймаємо склобій".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...