Перейти до змісту

Як нас обдурюють на кожному кроці


HaTaLjKa

Рекомендовані повідомлення

У "Шарі" є взуття італійських брендів? Ну якщо Ви постійний клієнт, то напевно Вам щастить там придбати мешти з наклейками типу Джованні чи Мазоллі. Справа в тому, що сморід жахливої хімії ще з вулиці відбиває бажання зайти у такі магазини навіть заради того, що б сховатися від дощу не кажучи вже про намір щось там дивитися і обирати.

Я мав на увазі "мережу магазинів", де під закусь фонтанчика, крутої плазми на стіні, модної музики і шкіряних диванів "тулять" піплу китайський непотріб, на який показово наліплено наклейки з різноманітними італійськими прізвищами. Нажаль я колись був клієнтом цієї мережі.

І там Китай і там. Навіщо платити більше? <_< Вас там краще на*обують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 місяців потому...

Бруні чи якось так. Магазини на Волі, у Юванті.

Теж якось непощастило рік назад зайти в цей магазинчик, купила модні ботільйони десь за 900грн., їх вистачило дійти від будинку до машини (50м), відлетів каблук. То вони ще й не хотіли їх брати назад, доки через знайомих не вийшли на власника. А ще є "чудовий" магазинчик на Лесі Українки, там польське взуття продають, за повернені гроші купила там дві пари модних шузів, на другий день на одних з них каблук відлетів разом з підошвою. Я понесла назад, гроші повертати відмовились, сказали що підлягають ремонту. Я довго обурювалась, але погодилась. На щастя пізніше передзвонили сказали що майстер відмовився ремонтувати. Більше там взуття не купую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиццерия на каждом углу, бутики с обувью от Мозолли и одеждой от Рванини.. не Луцк, а маленькая Италия :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не Луцк, а маленькая Италия :smile3:
... і періодично пропливають гандони, тьху - гандольєри.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і періодично пропливають гандони, тьху - гандольєри.

то вони не пропливають, то у них паходка така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озерецькі бані рекламують ціну 50 грн/год в інтернеті та на білборді на пр. Волі

дзвониш - а ціна вища,і чути не хочуть про свої ж розцінки в рекламі

особисто я вже туди не піду,хоча й чула дуже гарні відгуки і справа не в кількох гривнях

просто не поважаю тих,хто недобросовісною рекламою заманюю до себе клієнтів :0058:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

тут Вас не на№буть ,але депіляцію зроблять паршиву,гірше й не буває

http://vk.com/id162532040

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні купував квас на зупинці біля Старого ринку-на ціннику 350мл а на стакані 300!!!

мєлочь а за день 50 літрів накапує

а фактичний вміст того стаканчика грам 260 не більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Щодо Бруні на пр. Волі, то це дійсно правда. Придбала у них типу польське взуття, взула один раз, а коли повернулась додому обімліла - ноги були такі, ніби я їх не мила місяць :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це нормально, не ви перші. Проблема в іншому, в інших точках по Луцьку товар аналогічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...