Перейти до змісту

Продам диски титанові з літньою резиною


irunka81

Рекомендовані повідомлення

Продам диски легкосплавні (титанові) з літньою резиною 185х70х14, б/у.

Тел: 78-39-65, 050-438-14-99, 067-715-96-08.

post-12647-0-51555000-1306763759_thumb.j

post-12647-0-38969900-1306763772_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Высшая ловкость состоит в том, чтобы всему знать истинную цену. (Франсуа де Ларошфук)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

irunka81, скільки штук в комлекті? :g05:

з якої машини зняті колеса? (про технічні характеристики дисків я питати навіть боюсь :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snikey в комплект входить 4 диски, хіба не зрозуміло. Зняті вони з автомобіля Фольксваген-Пассат В4.

А про технічні характеристики ви запитайте, не бійтесь (Вовка боятися - в ліс не ходити).

І взагалі, snikey, припиніть морочити голову. Одразу зрозуміло, що вас ці диски не цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

irunka81, якби диски мене не цікавили, я би голову не морочив. Просто, коли Ви створюєте топік, то він повинен бути інформативним, надавати повні характеристи, щоб не виникало зайвих питань. Чому мені має бути зрозуміло, що тут 4 диски??? Почитайте правила, шановний юзер :0051:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snikey в комплект входить 4 диски, хіба не зрозуміло. Зняті вони з автомобіля Фольксваген-Пассат В4.

А про технічні характеристики ви запитайте, не бійтесь (Вовка боятися - в ліс не ходити).

І взагалі, snikey, припиніть морочити голову. Одразу зрозуміло, що вас ці диски не цікавлять.

а Вовка це Ваш чоловік???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...