Перейти до змісту

В Україні ввели обов'язкову хвилину мовчання 22 червня


Korting

Рекомендовані повідомлення

Читаю я Zeuss, наче все складно написано, красивим слогом, на трибуну випускай хоч. Але по суті якщо розібратись що виходить.

...

Ого який пАток брєднячка... Г-г-г-г

Зато у тебе, Курортнінг, такий слог, що читав 2 рази...

В одному я з тобою згідний. Трачу час, але у мене його зараз достатньо :D

Коротко на какульки в мій адрес. До ПР відношення не маю, хоча зробив дурницю - треба було погоджуватись коли запрошували. У них там весело :lol: Взагалі, не маю відношення до жодної політичної сили на даний момент. Міфічна партія - це умовність. У нас, поки що, до ВР голосують за партії. Тобто це адекватна опозиція до існуючої влади. Надіюсь, що до кінця літа ПР розколиться і тоді будемо думати. А "хохлізм" то параноя твоєї збоченої свідомості, тебе в дитинстві мурдували напевно...

Якщо у тебе буває фаза, коли проходить маразматичний кретинізм, то прочитай слідуюче:

Гуманітарний всплеск (в такій країні як Україна) каталізатором всенародного обурення ніколи не буде. Він викликає реакцію тільки у ідеологічних фанатиків, тим самим поглиблює внутрішню цілісність заходу, сходу і Криму. І цим активно користуються.

Для обурення потрібен економічний каталізатор або радикальне структурне політичне (зовнішьо-політичне) рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всього-навсього мав на увазі, що це саме те "реальне", шо він "робить на своєму місці" - ти ж, здається, про це питав?

я питав не про те. ти зі своїми грошима як пилип з конопель.

іде діалог типу

- сталін герой!

- бандера герой!

а ти приходиш і кажеш "ви лохі, а в мене гроші є".

Брєд? Брєд.

До ПР відношення не маю, хоча зробив дурницю - треба було погоджуватись коли запрошували.

Дякую, це те що я хотів почути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...