Jump to content

Продаж афонів ДЕШЕВО!


Recommended Posts

Posted

є для вас цікаві пропозиції айфонів 2G,3G,3GS,4G... (не китай!)по хорошій ціні, якщо цікавить, пишіть. ціна айфона залежить від його стану та моделі. айфони високої якості. можливий вибір кольору та обємом памяті, новий чи б.у., на ваш смак

post-12329-0-63419400-1305572824_thumb.j

post-12329-0-85326500-1305572838_thumb.p

post-12329-0-12351100-1305572845_thumb.j

Posted

Привіт. Цікавить айфон оригінал б\в 3 GS 16 або 32 Gb. Хороший зовнішній стан. 101% робоча функціональність. Обов*язково з робочим Wi-Fi та GPS !!! Тобто з хорошою прошивкою модема. Бажано Неверлок (європейський) і повний комплект. НЕДОРОГО! Розгляну інші цікаві варіанти... Пишіть: [email protected]

Posted

Vovatam, Ваші айфони збираються в Японії?

Якщо не помиляюсь то 85% всіх ЯмобілкО збираються в Китаї ;)

Posted

DrFaust, я ж чо питаю

є для вас цікаві пропозиції айфонів 2G,3G,3GS,4G... (не китай!)

Posted

DrFaust, я ж чо питаю

є для вас цікаві пропозиції айфонів 2G,3G,3GS,4G... (не китай!)

Думаю він мав на увазі не зборку а пародію на ЯмобілкО аля Сайфони

Posted

Vovatam, Ваші айфони збираються в Японії?

Якщо не помиляюсь то 85% всіх ЯмобілкО збираються в Китаї ;)

фабрика знаходиться в каліфорнії, а заводи де збирають не так важливо як для кого збирають, а збирають їх не для України. Навіть китайські речі зібрані для америки мають високу якість. Все просто, один прес, а в нього подають сировину різного гатунку.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...