Jump to content

лобове скло на ІЖ-2140


Recommended Posts

Posted

Вибачте за оффтоп, але до чого тут ИЖ-2140? Хіба в Іжевську випускали таку модель?

Москвич-2140 випускався на АЗЛК і по суті є трохи модернізованим 412, скло лобове в них однакове. Так що можна і від 412 шукати.

Кілька місяців назад на Борді продавали на 2140

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...