Jump to content

Продам HDD 320 Gb SATA2


Recommended Posts

Posted

зарарезервуй до вівторка

якщо гарантуєш, що забереш за 220, то резервую

якщо ні, то не резервую

додано через 20 хв.

зарезервовано за Solod007 до вівторка

Posted

вибачаюсь - вдалось відновити старий вінт можеш зняти з резерву - не беру

Резерв за Solod007 знято

PS Ну і от як тут на форумі можна про щось домовлятися :angry:

Solod007

Сегодня, 10:28

зарезервуй до вівторка - заберу 100%

Добре, що хоч не у вівторок це написав :blink:

PPS Правильно роблять ті продавці, які товар принципово не резервують: хто перший приїхав за товаром, той і взяв.

Posted

а я притримуюсь слів "Договор дороже денег" !!!

якщо ми з тобою домовились, то значить домовились, а не повідомляти потім що хтось хоче забрати на 10грн. дороще <_<

якто то кажуть - жадность фраєра губить)

\

З.І. моя пропозиція ще в силі...!?

Posted

а я притримуюсь слів "Договор дороже денег" !!!

якщо ми з тобою домовились, то значить домовились, а не повідомляти потім що хтось хоче забрати на 10грн. дороще <_<

якто то кажуть - жадность фраєра губить) :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

\

З.І. моя пропозиція ще в силі...!?

золотые слова Юрий Бенедиктович :D (наша раша, часть вторая) :smile-zachot:

Posted

Прошу модераторів закрити тему.

PS Всім дякую, вінт не продається: повішу на стінку в транспортувальній тарі і зроблю підпис "жадность фраєра губить". :0003:

Він буде мені нагадуванням про деяких користувачів нашого форуму.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...