Перейти до змісту

Тонировка авто


Therion

Рекомендовані повідомлення

Хочу затонировать свою машину. Звонил на Волыньавто там 100$, но пленка американская и дают 8 лет гарантии от выгорания. Это цена а) Нормальная; б)Высокая; в) Низкая.

Посоветуйте где лучше.

Заранее благодарен за Ваши ответы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К лету готовишся? :smile3: Олежик зачем тебе 8 лет гарантии, ты на 9-ке буш не более 1.5 года кататься, а потом купишь Ланос с кондюхой и все нормал будет.

Мне рекомендовали ШАФО (вроде так называеться), за Филичитой та шо возле проминя там спроси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А !!!!

З.Ы.

у меня кандёр ....

и тонировать не собираюсь :smile3:

!!ночью с тонировкой = без зеркал !!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, лето без кандера - халявная сауна :-).

2 DefJamaica: Я не Dark Black брать буду, а так, слегонца, что б сильно салон не нагревался :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DefJamaica: Я не Dark Black брать буду, а так, слегонца, что б сильно салон не нагревался :-)

Не поможет, вози с собой холодильник ии меняй на мафинку с кандюхой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя машина затонована плівкою "чорне дзеркало" вже майже три роки тому. За цей час не вигоріла, тільки кілька подряпин "заробила". І вночі нормально їздити, і вдень сонце не гріє салон і не сліпить очі. До того ж їздити набагато комфортніше -- їдеш собі, в носі колупаєшся, а тебе ніхто не бачить <_< і в салоні будь-що покласти можна, ніхто не заглядає що в мене там лежить.

Тонував в Руслана "Пльонкі", на кічкарівці. Кому цікаво -- тел. (050) 160-99-00. Принаймні ще півтора року тому цей телефон був :angry:

В нього тонується дуже багато толкових махин. Він перший в луцьку почав тонувати вікна в дверях, не розшиваючи самих дверей. Гарантію дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай-те почнем з того що чорний колір наоборот приятгує сонячні лучі і бльше нагрівається....ніколи не замічали аткого що чорна машина нагрівається більше як світліша??

і по -друге я особисто не буду тонірувати машину-не хочу з машини гробовоза робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай-те почнем з того що чорний колір наоборот приятгує сонячні лучі і бльше нагрівається....ніколи не замічали аткого що чорна машина нагрівається більше як світліша??

і по -друге я особисто не буду тонірувати машину-не хочу з машини гробовоза робити...

Ты ты шо (с) <_<

Там еще вроде по-трете есть, тонированная машина пропускает меньше солнечных лучей в салон тем уменьшаеться подогрев салона машины. Тонированное стекло способно отражать до 80% тепловой солнечной энергии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не помагает даже и ДАРК БЛЄК !!!!!

чем темнее !!! тем сильнее грееться салон :)

я летом выхожу из дому ...

врубаю кандюху ...

иду пью чай .. кушаю ...

через мин 15 сажусь в холодную тачку и вперед :)

так же и зимой :)

тока тут печка фигурирует :)

З.Ы. я против тонировок :) по крайней мере передних боковых ....

задние можно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, салон нагревается в любом случае, но сиденья и двери так не накаляются, что до них дотронуться невозможно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумал бы кто то охладитель/нагреватель руля :smile-zachot:

а то пля летом не возьмешся .. гарячий ..

зимой .. с точьностью наоборот :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумал бы кто то охладитель/нагреватель руля :smile3:

Підігрів руля існує, і досить давно. Зокрема в дорожчих комплектаціях BMW року з 1997го починаючи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот, начали с тонировки, а закончим:" а было бы хорошо, что б силой мысли машина сама...." :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдь до Рулі "стекляшкина" в нього якість... 100у.о. така такса, плівка якісна тай у темну пору часу з нею їздити більш безпечніше. Хоч в мене машина затонована не дуже темною плівкою але-ж вночі я приспускаю бокові вікна коли здаю назад... А в іншому тільки+++++++++++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую. Два глоси в пользу Рулі стєкляшніка, а це вже шось значить :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую. Два глоси в пользу Рулі стєкляшніка, а це вже шось значить :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ну і ще я скажу пару слів. Тонувати однозначно в Руслана. В нього якість, якість і ще раз якість. Сам тонував в нього пройшло вже десь біля 4-х років пльонка як трималася так і тримається і не вигоріла навіть. Потонував мені машину десь за 1,5-2 години!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задзеркалив балкон, температура впала десь на 6 градусів, незнаю точно бо не заміряв до цього, кулєри раніше розривались, і не було чим дихати, так що раджу тим кому сонце світить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задзеркалив балкон, температура впала десь на 6 градусів, незнаю точно бо не заміряв до цього, кулєри раніше розривались, і не було чим дихати, так що раджу тим кому сонце світить.

Была такая мысля, но встали проблемы:

1. кактусы/цветы - им нужен свет

2. ночью как в ж... у негра, из окна тачки не видно (

P.S. уж лучше жалюзи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...