Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Прийшов Мастер на Е75. Мав 20 снарядів всі вистрелив,дальше кв 5 лише таранив і лякав поки наша арта не вбила її. :)

post-920-0-87414600-1348820172_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов Мастер на Е75. Мав 20 снарядів всі вистрелив,дальше кв 5 лише таранив і лякав поки наша арта не вбила її. :)

скрін детального звіту був би цікавішим

А як на рахунок створення теми з рекордами по окремих машинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов Мастер на Е75. Мав 20 снарядів всі вистрелив,дальше кв 5 лише таранив і лякав поки наша арта не вбила її. :)

скрін детального звіту був би цікавішим

А як на рахунок створення теми з рекордами по окремих машинах?

а я блин продал по синьке е-75, терь нада нафармить 3 ляма на е100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 бій на КВ-4 . Прикольний танчик . Гармату відразу взяв топову за вільний досвід .

Победа!

Бой: Энск 28 сентября 2012 г. 19:54:18

Танк: КВ-4

Получено опыта: 1 917

Получено кредитов: 46 468

Достижения в бою: «Стальная cтена», «Воин», Знак класcности «Мастер»

post-9119-0-01655000-1348851874_thumb.jp

post-9119-0-31913300-1348851881_thumb.jp

post-9119-0-94291700-1348851890_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мну ось якій вдалий бій получився на СУ-100-М1

Перемога !

Бій: Енск 28 вересня 2012 р. 19:56:37

Танк: СУ-100М1

Отримано досвіду: 1 746

Отримано кредитів: 50 028

Досягнення в бою: «Сталева cтіна», «Снайпер», «Бронебійник», «Стрілець», Знак класності «Майстер»

В кінці боя в мене лишалось чі то 4 ХП, чі то 10 :) - не додивився....

post-1796-0-54603100-1348852533_thumb.jp

post-1796-0-23310700-1348852537_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколас, постав людські шкурки ато ці просто ужос( є ж на оф форумі від красної звезди

я не пойму тоді смисл прем танків які фігово фармлять? Ну подумайте: я брав даний танк (кв5 для прикладу) з одними параметрами а вони без мого відома моє ж майно по суті ріжуть і роблять унилим гімн.м...Вони тільки в інтервю кажуть що "все для геймера" а на ділі тишком-нишком роблять все щоб відбити у мене прагнення грати. Ну не можна ж бути такими жадними до грошей...Робили би більше акцій, більше скидок і бабло пішло би більше а не різати прем танки і заставляти купувати нові

птшка 7 уровня якась ні риба ні мясо) Пару разів зустічав в рандомі, броні як такої нема, пушка також не ахті а втікти коли треба не може) А швидкість + такі габарити без броні і пушки це унило) "сугубо моє спостереження"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132 та я вже якось до них привик. Та і не особо дивлюсь на ті точки, просто ставлю щоб танки були не такі унилі,так сказати для різноманітності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув гру, в зв’язку з роботою і іншими справами.

Але щось читаю ваші коментарії і бажання вернутись геть немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikolas, для різноманітності рекомендую встановлювати пакі камуфляжей на всі танкі.

Я зараз чекаю для 0,8,0 пак ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас старим гравцям в клані дали голд на закупку літніх камуфляжів для топтехніки , деякі камуфляжі прикольно дивляться . Особливо сподобався плямистий АМХ-50В =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух шо постріляв то постріляв :)

Перемога !

Бій: Піщана ріка 29 вересня 2012 р. 13:46:02

Танк: КВ-5

Отримано досвіду: 7 374 (x3 за першу перемогу за день)

Отримано кредитів: 143 811

Досягнення в бою: «Сталева cтіна», «Воїн», «Снайпер»

Жалко Бьольтера вже нема :(

Рекорд як по грошах так і по досвіду....

post-1796-0-16587000-1348916425_thumb.jp

post-1796-0-58795800-1348916433_thumb.jp

post-1796-0-04633600-1348916441_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, як воно рахує мені не зрозуміло! Я в аналогічному бою і по опиту і по танках настреляв більше а мені дали 104к з премом. Тірєсноє кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має значення , чи ти сам собі світив , чи світили союзники .

Я на франц арті АМХ105 поїхав в ПТ режимі і вбив СУ-152 і дали майстра , хоч настріляв менше 1к дамагу . В той же час , коли настрілював 1500+ по чужій засвітці -- досвіду давали небагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мде, як воно рахує мені не зрозуміло!

А я взагалі організував хороший засвіт на алеї Прохорівки - жодного пострілу, вмер, програли, а чистими без према 18 тисяч на Т-50-2. Це я до того що можна взагалі не дамажити і чут лі не "Майстра" взяти. Все відносно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну впринципі я на т-50 вчора також вмер але засвітив усю команду окрім арти і чистими заробив 18к

Про нових пт, не знаю чому, а їх чекав більше ніж фізику та графіку. Відкрив сьогодні першу, су-100м1, зіграв 3 боя. 2 рази виграв (на зелених картах) і 1 раз програв (місто явно не для цієї пт, хоча я дамажив не погано, злилась команда).

Так ось мені вона сподобалась, все що нижче по рівню - це її улюбленчики. Вона їх просто рве! А ось зі старшими вже боротись важко. Якщо і пробиваєш то знімаєш дуже мало хп. Але в цілому, швидкість, маневреність, перезаряд - мені дуже подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, теж мені СУ-100-М1 подобається. Стокова пушка при 94% екіпажі з досилачем має 5,95 сек перезарядкі, думаю топову наавіть не буду відкривати. Дуууже гарно і несподівано ловить рікошети від всього що нижче 7 рівня, якщо ставити її ромбіком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну впринципі я на т-50 вчора також вмер але засвітив усю команду окрім арти і чистими заробив 18к

Чистими 18к на Т-50-2 заробити складніше :), як мінімум на різницю в повному ремонті.

Я не заробив "Розвідника", команда моя програла, але по моєму світлу надамажили на 6 з хвостиком тисяч хп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно на тигрі ІІ завалив 7-х... але медаль Белтера не дали... в чому річ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно на тигрі ІІ завалив 7-х... але медаль Белтера не дали... в чому річ??

народ, ви взагалі читаєте які зміни в патчі ? :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно на тигрі ІІ завалив 7-х... але медаль Белтера не дали... в чому річ??

народ, ви взагалі читаєте які зміни в патчі ? :0160:

читаю, але на це не звернув уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...