Перейти до змісту

Віддам кошенят в хороші руки!


Waver

Рекомендовані повідомлення

Віддам двох кошенят в хороші руки. Кошенятам півтора місяця, одне біле одне чорне, уже багато бігають та граються... двох разом сфоткати так і не зміг - на місці не сидять ні секунди... Уже їдять все!

Дуже срочно...

одне тільки... котенята знаходяться в Нововолинську... дві неділі оголошення мертво провісіло на Нововолинському форумі, тому вирішив поставити оголошення тут... ну дуже жалко їх кудись вивозити... а чотирьох котів (мамка і ще одне кошеня залишим собі...) в хаті всеодно ніхто тримати не буде... була би моя власна хата - краще би оставив у себе, а так... в общім, їм потрібен новий дім...

post-8562-0-60471800-1304775461_thumb.jp

post-8562-0-06258300-1304775500_thumb.jp

post-8562-0-09903400-1304775548_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як з цим бути?)))Як з Новолинська доставити?

Якщо серйозно, то взяла б чорненького, а може, і біленького. Обоє класні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... можливо ви чі хтось з ваших знайомих буде у Нововолинську чи у Володимері-Волинському, можу передати...

або, через недільку-півтори, можливо сам буду їхати в Луцьк, можу завести. Можливо самі будете мати ще якісь варіанти.

Чорний - вродє кіт, чорного кольору, але має трошки, небагато, одиноких білих волосків... :) але всеодно прикольний!

Білий, повністю білий, вродє теж кіт, хотя... може і кішка... з білим пока, шоб на всі 100%, затрудняюсь з визначенням :)

Тел 0970778546

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... можливо ви чі хтось з ваших знайомих буде у Нововолинську чи у Володимері-Волинському, можу передати...

або, через недільку-півтори, можливо сам буду їхати в Луцьк, можу завести. Можливо самі будете мати ще якісь варіанти.

Чорний, якщо не помиляюсь - це кіт, чорного кольору, але має трошки, небагато, одиноких білих волосків... :) але всеодно прикольний!

Тел 0970778546

Я явно спеціально за котиком не поїду))))

Але, тиждень-два можу почекати, якщо ви привезете.

Ви точно взнайте хто з них котик, візьму будь-якого (чорного чи білого) - тільки котика.

Але чорний зразу приглянувся - дуже схожий на мого 8-річного кота, який десь пропав :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... можливо ви чі хтось з ваших знайомих буде у Нововолинську чи у Володимері-Волинському, можу передати...

або, через недільку-півтори, можливо сам буду їхати в Луцьк, можу завести. Можливо самі будете мати ще якісь варіанти.

Чорний, якщо не помиляюсь - це кіт, чорного кольору, але має трошки, небагато, одиноких білих волосків... :) але всеодно прикольний!

Тел 0970778546

Я явно спеціально за котиком не поїду))))

Але, тиждень-два можу почекати, якщо ви привезете.

Ви точно взнайте хто з них котик, візьму будь-якого (чорного чи білого) - тільки котика.

Але чорний зразу приглянувся - дуже схожий на мого 8-річного кота, який десь пропав :(.

Добренько, за недільку-півтори щось придумаєм! Вони хоч і уже їдять все підряд, але у мамки всеодно ще підкормлюються.

Чорний точно кіт, ше раз дивився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Котик і кішечка вже в мене :).

Waver, дуже дякую. :smile-zachot:

Дякую Вам, що котенята попали в добрі руки!

Ще є один... трохи жалко віддавати, бо самий добрий і ігривий... але, виходу немає, просто потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А котик ще залишився? Дуже сподобались більенькі. Я з Луцька, якщо буде можливість привезти, то залюбки заберу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вибачте, але уже всіх котенят віддали...

Якщо ще будуть кошенята, пишіть. Дуже сподобались!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 року потому...

Віддаю гарненьких кошенят. 2 місяці відроду. Чемні, лагідні, ручні. Не перебірливі в їжі.

Прибирають не тільки за собою, але й за господарями:)))

post-24680-0-16343100-1401395065_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...