Перейти до змісту

Как изменять жене, не оскорбляя её.


sens

Рекомендовані повідомлення

не йди до них, то хтиві пивожери ))))))))))))))))))))))))

:D Може, краще дєвішнік організуєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Я за. (І ужрьомсі воткай...)

Деякі панянки, яких знаю особисто з форуму, досить екстравагантні, абсолютно не клухи з широким колом інтересів та приємні у спілкуванні.

Правда, з цього форуму особисто таких знаю тільки двох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за. (І ужрьомсі воткай...)

Деякі панянки, яких знаю особисто з форуму, досить екстравагантні, абсолютно не клухи з широким колом інтересів та приємні у спілкуванні.

Правда, з цього форуму особисто таких знаю тільки двох...

Осінь, постав кому чи букву встав, бо вийшли:

клухи з широким колом інтересів та приємні у спілкуванні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись розповідали мені одну історію - як один чоловік був дуже ласий до жінок хоч і мав досить гарну та розумну дружину. Так як їздив у відрядження часто, то можливостей було хоч відбавляй, щоб зраджувати. Оскільки жінка в нього була явно не блондінко, то прекрасно все знала про свого чоловіка, тому за кожну зраду він купував їй подарунок, а так як він був досить успішним меном то подарунки були не із серії дешевих, та що найголовніше з кожною зрадою все дорощі і дорощі. Через певний період часу його друзі дуже дивувались коли цей чолов"яга відмовлявся піти в баню з дєвачкамі, а на всі запитання відповідав:"Надто дорого обійдеться". Останній подарнок дружині влетів йому в кругленьку суму. Отак розумна дружина відбила чоловіку всю охоту на зраду. :D:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную тему закрити

Как изменять жене, варто прочитати тему не оскорбляя её., Для тех, кто не знает как и стесняется спросить...

назва теми говорить сама за себе, про це в простонароді говорять - це розпуста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за. (І ужрьомсі воткай...)

Деякі панянки, яких знаю особисто з форуму, досить екстравагантні, абсолютно не клухи з широким колом інтересів та приємні у спілкуванні.

Правда, з цього форуму особисто таких знаю тільки двох...

Теж за )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную тему закрити

Как изменять жене, варто прочитати тему не оскорбляя её., Для тех, кто не знает как и стесняется спросить...

назва теми говорить сама за себе, про це в простонароді говорять - це розпуста

зустрічна пропозиція - переіменувати тему в "Бордівський дєвішнег" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...