Перейти до змісту

Ржу немогу


Slayer

Рекомендовані повідомлення

:):)

я думаю чё народ на форумі так багато пише на счёт адмінів =)))) а тут дійсно троха Туговато з речовиною (незнаю якою іменно) :D

короче мене кікнули за поганий нік, яка хер разніца під яким ніком бігаєш я незнаю, і взагалі я вже бігаю під своїм ніком пару місяців тут :)))

ну потім я зайшов і висказав все шо думаю і наверно ІП забанили красава :) краще візьму побільший пакет на наступний місяць і на київських буду гоцати :))))

З.Ы. Підскажіть сервер де не провіряють чи не допустив я в НікНеймі свому орфографічної помилки :) :)

роблю цю тему для флуда :) флуд це жесть :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене кікнули за поганий нік
Ну взагалі існують заборонені нікі =) І якщо ти не знаєш правил, то ти від них не звільнений...

А який нік був ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рондо ёпт =) ти ж в профілі в свому тоже писав глянь =))))) в кожному мому пості можна побачити :))) 32 я =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правда ти давно під ним гоцаїш, ну хочу сказати що бачив тебе =) а хто банив ? Мож хтото із новеньких ? Або так як мене колись Qaz забанив, бо я нього завалив :) , а потім сказав, що випадково на кнопочку замість 7 нажав 8(я) ... Так хто банив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як він казав не читаємий нік..
Ну я спитав в знакомих із Київського сервака і сказали - правда за нік який не задовільняє вимоги можуть забанити... Ну але вот так своїх... луцьких... даже незнаю =) Кажуть попередження дають і лади))) Хібащо після того ще разок таку двіж замутить.. :)

Дам... і не скажу, що VzoL банить не в тему... Даж не знаю =) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну потім я зайшов і висказав все шо думаю

вот після чого забанили :)

а перед цим просто кікали, я одного не можу зрозуміти яка разніця якій нік (якщо не мат і не оскарбляє нікого) це ігра всёго навсёго, а тут народу не дають гоцати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vzol

ЫЫЫЫЫыыыыыыы

як він казав не читаємий нік................. ЫЫЫЫыыыыыыы

Чєл не знайшов в алфавіті "букв" 3 і 2 ось тому нік для нього і не читаємий! :)

Пофлудимо троха на тему КС... :)

З.І. Пізніше задам питання на рахунок читаємості деяких ніків(якщо виловлю ці ніки на сторінкі КС! :)) Я маю на увазі ті там де з англ. букв пробують ліпити укр. чи рус. символи! Деякі ніки норм, в яких іде заміна символа на символ, але деякі можливо прочитати(точніше догадатися) післі детального розляду набору символів, а якщо не знаєш що так можна зліпити слово, то взагалі хер догадаєшся! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вооо Ава підтримує :) Флуд то єсть Гуд а деякі кажуть зло :)

кстаті найшов Правило

7. Использование в качестве имени одной буквы, только цифр или спецсимволов.

Да згідний з цим пунктом я неправий, але всеодно

P.S. Если есть конструктивные предложения/дополнения - можете выссказать их в отдельном топике.

удаліть цей пунктік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вооо Ава підтримує :) Флуд то єсть Гуд а деякі кажуть зло ;)

Це адміни під відмазкою "Флуд - це зло" получають задоволення і засилають соучаснегов форума в РідОнлі, а особо злобні зразу в БанЛіст! :)

Пункт треба відкорегувати, а можливо і ні... Але якщо б я завжди грав під ніком, наприклад: "007", "666" , "777", ... то що на цьому сервері болт? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slayer

я писав змініть нечитаємі ніки

отут http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=5945

почитай правила, якшо вони не подобаються то можеш не грати на нашому сервері.

А забанив тебе за образу.

(про сіру речовину розказуй на уроках ботаніки які ти мабуть дуже любиш ) .

І харош флудить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...