Перейти до змісту

Сервер Lineage II


MrVes

Шановні Геймери і не тільки! Як на вашу думку: Чи варто булоб просити адміністрацію створити Lineage сервачокс...  

39 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Люди, я от місяців з 6 грав на la2.kiev.ua в мене був 60 лвл пєрс,але всіх аккаунтів скоро удалять, так як сервак став платним. на час коли всі грали було стабіло 1000 - 1200 чел.

І прикіньте де всі зараз ???

Я от шукаю пристойний сервак на якому можно спокійно пограти,де не буде всяких 75 лвл, які убивали мене (60) з 1 стрєли, бо їм так захотілося. ВСІ В ПОШУКАХ пристижних серверів.

А якщо ви сумніваєтеся, що на цьому сервері буде мало іграків, то створів ла2 не С3, а Chronicle4, тоді точно буде народу, так як С3 всім уже набридли.

НУ А ЯКЩО ЩЕ Є СУМНІВИ, то створіть PvP сервак з рейтами приблизно х250 наприклад (на це даю гарантію, бо пвп серваків з укр. трафіком всьо 2 сайта, і якщо дати рекламу,то ТУТ буде грати досить так і велика к-ть людей, біля 500 щогодинно --- даю гарантію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитай всю тему.

Там тобі зазначені причини по яким ніхто цим займатись не буде.

+ ще дві :

1. Для того щоб обслуговувати сервак Л2 нада мати нормальний досвід і постійно тільки цим і займатись. (на самих продвінутих лівих серваках не працює чатина квестів і тереторій а там є команди людей які постійно сидять над тим щоб заставити це працювати)

2. Для того щоб забеспечити нормальну кількість гравців треба досить потужні серверні машини що занадто велика розкіш для пари клієнів яким шкода 2Мб трафіку за годину тратити на гру на серверах не ЛМа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку потрібно зробити свій сервер (я не тільки про СВІТлан та Фотаком),я про те, що Луцьк і так відстає за всіма ознаками. Є сервери у всіх містаз,але окрім Луцька.

Тіки в нашому місті в мене є біля 50-70 знайомих, які навіть РАНІШЕ грали у комп клубах в ла2.

Ну і що що половина скілів не правильно буде працювати, або взагалі не буде ???

La2.kiev.ua це не зупинило, і грало близько 1000 осіб щогодинно, а якщо ще і захвати замків або івент, то і до 1200 доходило.

Невже ви не рзумієте що це не тільки для тих хто грає в мережі,але й для всього Луцька, Волині . . .

А по 2 - це і вигідно.

Якщо досить успішно розрекламуєте сервер,то будете отримувати чималі гроші (це можна простежити за La2.kiev.ua --- щоб отримати абонемент на гру на цьому сервері з залишенням свого перса,потрібно відправити смс на такійто номер і впродовж 1 год ви отримаєте свій пароль,який далі потрібно ввести (вартість смс - 15 грн).

На мою думку це не так вже і дорого,щоб іграти впродовж місяця . . . І кількість іграків на сервері від 150 --- 300 чел.

Ну звісно, вони це зробили після року безкоштовної гри.

Я би ще раз над цим замислився . . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє чувак, ти явно не вїхав.

Ще раз повторим. Щоб ставити сервак на відкритий нет треба ДОФІГА грошей ( на желізо для сервака, на оплату трафіка, на оплату роботи адмінів)

Тепер ставим питання ребром:

Ти готовий кожного місяця нам платити пару сотень баків щоб ми утримували, настроювали, оновлювали техніку на цей серв ?

Якщо ні то тема закрита, бо звиняй але ні я ні адміни не схожі на дочок міліонерів які заради прихоті згідні розставатись з грошима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Innate

Что бы запустить сервер я полностю согласен с silia на инет пустить эт во первых деньги и т.д, что бы много людей шпиляло надо хорошую тачку (знаю по своему опыту =) запускал я на сеть нашу и дал на инет, играли с комп.клуба спайдер несколько человек) тогда поиграло 8 человек, на утро я посмотрел на свой трафик )))))) хорошо что комп вырубился около 23.00 ))))

На счёт La2.kiev.ua эт на сколько я понял ОФФсервер - я незнаю где его можно найти нармальный и достать... Изза чего он и платный стал... потому что его обслуживание дорого стоит, и много времени энто занимает...

Во вторых счас есть много других бесплатных более менее нормальных серверов их буквально единицы.

Остальные все это ЯВА и это не очень хорошие сервера (можна сказать херня)

Лучше всего это уже играть на ОФФЕ но деньги тоже не хочеться выбрасивать... Кого интересует могу подсказать где продаються Акаунты + Играеш 13 месяцев за 60$ :)

НУ А ЯКЩО ЩЕ Є СУМНІВИ, то створіть PvP сервак з рейтами приблизно х250 наприклад (на це даю гарантію, бо пвп серваків з укр. трафіком всьо 2 сайта, і якщо дати рекламу,то ТУТ буде грати досить так і велика к-ть людей, біля 500 щогодинно --- даю гарантію

500 людей в час эт трафика будет огогого )))

у меня за 8 человек хавало за час 25 метров примерно..... вот посчитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене ще цікавить хіба у Фотакома або СВІТлана немає такої фішкі як анлімітед україна ????

Ну наприклад тут в Києві в кожного провайдера є так муть,наприклад обон плата 150грн і впродовж місяця в тебе безлімітка україни зі швидкістю 100Кбит/с.

І от, знайомі моїх знайомих так роблять СВОЇ сервери, на яких грає досить то велика к-ть людей,і де все працює і все добре. І йому якось не треба нізащо платити, а він просто робить це у своє задоволення. І всі щасливі =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І йому якось не треба нізащо платити, а він просто робить це у своє задоволення. І всі щасливі =))

Ти дуже точно сказав після коми................................ Робить в своє задоволення!!!!!!!

Найди такого в нас тут....

І ще запитання він часом не з міста Героя Рівне чи Ровно =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тут,в Києві знайомий після того як la2.kiev.ua став платним сервером створив свій.

І в нього навідмінн від інших, С4, а не с3.

І працюють повністб всі скіли ВІРНО ! ! !

Але ж в нього і безлімітка . . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...