Перейти до змісту

Золота рибка поміняла колір, що з нею?


Serg

Рекомендовані повідомлення

У мене в акваріумі живе 2 золотих рибкі вуалехвости. Рибам зараз приблизно 1 рік. Місяців з 4 назад одна рибка почала втрачати свій колір і зараз тільки одні плавникі жовті а сама стала срібною :D хоча з початку була повністю жовта. З другою рибою все нормально. Поведінка у обох роб нормальна, апетит дуже хороший :D Хто що може сказати про причину цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в акваріумі живе 2 золотих рибкі вуалехвости. Рибам зараз приблизно 1 рік. Місяців з 4 назад одна рибка почала втрачати свій колір і зараз тільки одні плавникі жовті а сама стала срібною :D хоча з початку була повністю жовта. З другою рибою все нормально. Поведінка у обох роб нормальна, апетит дуже хороший :D Хто що може сказати про причину цього.

Не претендую на істину, але як версія...

Зараз основним постачальником золотих рибок є азіатські імпортери. Вони як відомо вміють з рибами творити чудеса, як приклад трасгенні рибки (коралові даніо) і т.п. Думаю, що сріблястий то є природній колір твоєї рибки, а молодих рибок могли кормити кормом з вмістом астаксантину (це компонент який покращує жовто-червоні кольори у риб). Потім дія астаксантину закінчилась і рибка набула свого природнього кольору.

Якщо тебе теперішній колір задовільняє, то не треба нічого робити. Якщо ні то пробуй кормити риб кормами які інтенсифікують червоно-жовті кольори (Tetra AniMin GoldFish Colour, TetraRubin)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в акваріумі живе 2 золотих рибкі вуалехвости. Рибам зараз приблизно 1 рік. Місяців з 4 назад одна рибка почала втрачати свій колір і зараз тільки одні плавникі жовті а сама стала срібною :P хоча з початку була повністю жовта. З другою рибою все нормально. Поведінка у обох роб нормальна, апетит дуже хороший :P Хто що може сказати про причину цього.

Serg, ну хоть в кратце опиши свой аквариум... А то было, звонит один: - у меня вода в аквариуме мутная... Пришел, а там про обогреватель (ой, дорого), про градусник (а зачем ?), про количество рыбы (в 60 лит около 30 шт) так живут же... А фильтр фан -2 и мыли его только тогда когда останавливался....

Но скорее всего Quiet прав... Хотя причин могет быть великое множество...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось завести ще рибку бронзового кольору(можна іграшкову :)) і всі призові місця твої! :D Не все так погано! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Quiet дякую за версію вона мені здається найбільш правдивою. Вуалехвостів я купляв у будинку природи хоч вони обоє були в одному акваріумі, але судячи з розмірів з різних партій (одна рибина була менша) і навіть зараз через рік їхні розміри відрізняються: 1ий вуалехвіст (що посвітлів) виріс до 13см з хвостом, 2ий до 8см

Дані про акваріум:

обєм - 45л води

обігрівач з терморегулятором, т-24градуси

фільтр постійно ввімкнений

лампа денного світла 3200к

рослинності майже немає усе зїли :)

кожен тиждень роблю заміну води 10л

Риби:

2 вуалехвости

2 анцитруси - самець - 10см, самка - 9см,

1 скалярія

Корм: різний сухий корм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дані про акваріум:

обєм - 45л води

обігрівач з терморегулятором, т-24градуси

фільтр постійно ввімкнений

лампа денного світла 3200к

рослинності майже немає усе зїли :)

кожен тиждень роблю заміну води 10л

Риби:

2 вуалехвости

2 анцитруси - самець - 10см, самка - 9см,

1 скалярія

Корм: різний сухий корм

Як на мене то акваріум перенаселений. В такому акваріумі і двом золотим місця мало, а тут ще і анциструси і скалярія. А скалярія взагалі в твій компот не вписується. Але як кажуть "хазяин - барин".

Спробуй міняти 2 рази в тиждень по 10 л. Риби тобі тільки дякую скажуть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільтр постійно ввімкнений

лампа денного світла 3200к

рослинності майже немає усе зїли ;)

кожен тиждень роблю заміну води 10л

Риби:

2 вуалехвости

2 анцитруси - самець - 10см, самка - 9см,

1 скалярія

Корм: різний сухий корм

Какой фильтр стоит ? Скоко воды перегоняет за час ?

Не стоит так часто менять воду... Если не перекармливать то можно раз в неделю - 30%, температура подменяемой воды и воды в аквариуме должна совпадать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...