Перейти до змісту

Італійська кава - 2


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Отже, як і обіцялося привезли каву, є 64 пачинки по 250грамм, ціна 22 гривні за пачку, всі відгуки по каві можна почитати тут.

post-8631-0-90402500-1303383988_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава відповідає ціні!

Так ціна ж невелика...Усі коментарі від покупців минулого завозу дивіться в попередній темі, з самого верху є ссилочка...))) Вроді всім сподобалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кава гірка як і всі італійські?

Червона я б сказав ніжніша а чорна крепша просто більш така "строга" а на рахунок гіркоти то не сказав би що гірка, хоча я багато цукру сиплю то мені однозначно не буде гірка)))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звчайно вибачаюсь, але сьогодні випадково на Старому ринку побачив точно таку саму і з такими наклейками "без ГМО" по 16грн., сфоткати не було змоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сталось що вчора знову попав в ті ряди, думав оптичний обман, зайшов перевірити, правда вже буда по 17.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сталось що вчора знову попав в ті ряди, думав оптичний обман, зайшов перевірити, правда вже буда по 17.

Все може бути... хоча як що чесно то мені її поставляють по 19грн так що продажна на ринку 17 :huh: . Можливо вони колись в нас брали а то вже розпродають залишкі, або там до закінчення строку придатності два тижня залишилось, або вже є крім нас продавець який брав величезну оптову партію,одним словом хз))) як є там то добре можна і там купляти діло ваше) напишіть приблизно який контейнер чи хочаб ряди то я заскочу гляну... самому цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як іти в сторону замку по дорозі, направо поворот під накриття, наліво ворота, йти прямо по цьому ряду, по середині дядкьо продає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...