Перейти до змісту

Кіркоров співає українською з Могилевською


Orfey

Рекомендовані повідомлення

16 листопада була презентована нова спільна пісня українською мовою Наталії Могілевської та Філліпа Кіркорова - "Вау!.." Прем’єра відбулася 16-го листопада у прямому ефірі радіостанції "Русское радио" (Україна), після чого відбулася міні-прес-конференція, ні якій виявилося, що і Кіркоров, і Могилевська болгари. Це, за словами виконавців, було однією з причин створення нового дуету. «Басков потягнув Повалій в Росію, а Наталя Могилевська навпаки притягнула Кіркорова до України. Чи це рівноцінний обмін? Думаю, що Україна отримала більше. – розповів Філліп нашому кореспонденту – Я горжуся, що Наталя навчила мене цій чудовій мові. Я вважаю, що на Україні живуть дуже талановиті люди. Це і Андрій Данилко, і Іра Білик, Сашко Пономарьов та багато інших. Обожнюю Київ, обожнюю українців». Також Філліп Бедросович пообіцяв, якщо пісня стане хітом в Україні, то вона обов’язково з’явиться в ефірі «Русского радио (Росія)», причому на мові першоджерела. Вже ввечері Наталка Могилевська та Філліп Кіркоров показали свою роботу в Палаці «Україна», де знімалася програма «Хорошие песни». Спеціально до цього виступу Кіркоров привіз з Москви 2 розкішні гітари, а Могилевська запізнилася на прем’єру пісні на радіо через те, що вибирала капелюхи для виступу. «Жінки! Завжди вони запізнюються» - підсумував Кіркоров, чекаючи Наталку. Але все ж йому довелося презентувати пісню в ефірі без української співачки.

Віктор Петрухін – Navsi100.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що на Україні живуть дуже талановиті люди. Це і Андрій Данилко,

вот этого "таланта" пускай с собой и забирает. для сьемок клипа к песне 'Вау' (англ. "Bow Wow") в каком-нить баре для ярых представителей секс-меньшинств :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обичний попсовий дует, хочуть здивувати народ, але в них нічого не вийде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Болгарин, Румин - какая разніца?" Кіркорова мабцть тільки наші бабусі слухають і то лише з поваги до Алочки ... Хоча після їх розлучення таких жалюгідно-тендітних почутів до даного виконавця залишитися не повинно було б...

Як сказав би поруччик Ржевский "Поёт невп..."

З.І "Невпопад" тама слово! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...