Jump to content

Луцьку заборонили розміщення радянської символіки


Vadimm

Recommended Posts

Posted

У Луцьку заборонили розміщення радянської символіки. Таке рішення більшістю голосів прийняли під час сьогоднішньої сесії депутати Луцької міськради. Проект рішення був підготовлений фракцією ВО «Свобода» у Луцькій міській раді.

Далі тут

Posted
У Луцьку заборонили розміщення радянської символіки

Давно пора,а то из каждого угла торчат.Так же запретить краснеть на людях,помидоры и красные матизы

Posted

Бачив сьогодні біля НВК№9 кучку комуністів з червоними прапорами, які прямували кудись..хз

Posted

Хоч не вішай мої червоні сімейки на балконі сушитись.

З фанатизмом наших силовиків це точно...

Posted

А-ля черговий "міжнаціональний" конфлікт рівноцінний окозамилюванню і відволіканням громадської думки (яка мало що вирішує) від більш серйозних питань і проблем. Як мовне питання, наприклад.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...