Jump to content

продам монітор, сис. плату, проц


Recommended Posts

Posted

1. продам хороший монітор LG Studioworks E700B - 50грн + самовивіз

(робочий але деколи вискакує глюк в вигляді прозорого білого фона, лікується легким ударом в ліву сторону корпуса... для постійного ефекту - потрібно пропаяти)

2. продам комплект: системну плату asus m2npv-vm (з інтегрованим відео) та процесор athlon 3200+, хочу 400грн.

3. Куплю хорошу відеокарту pci-e, до 500 грн.

Posted

3. Куплю хорошу відеокарту pci-e, до 500 грн

ATI чи NVIDIA, та для чого буде використовуватись (відпиши в ПП)

Posted

Знайомий взяв GT 240 на 512 десь в районі 500 грн.

Як казав нову, в комп'ютерному всесвіті

Posted

Знайомий взяв GT 240 на 512 десь в районі 500 грн.

Як казав нову, в комп'ютерному всесвіті

хочу відашку 2008-2010р.в. потужнішу ніж нові дешеві моделі!!!

відео потрібне для графічних програм - 3д-моделювання

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...