Перейти до змісту

КОВРОЛІН


Korting

Рекомендовані повідомлення

Хочу якісне коврове покриття, в епіцентрі шлак по космічним цінам :(

Я колись купував в магазині навпроти північного ринку.Здається,він ще досі існує,там ще і лінолеум продають.Ціни були такі ж як на варшавці,і ніякої штовханини,доїзд вільний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брал небольшой кусок (правда давненько уже, ещё до открытия Новой линии) в здании ДОСААФа. Если смотреть на здание прямо со сторони Перемоги (ну или остановки), то вход с правого торца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брал небольшой кусок (правда давненько уже, ещё до открытия Новой линии) в здании ДОСААФа. Если смотреть на здание прямо со сторони Перемоги (ну или остановки), то вход с правого торца.

Закрився вже давно той магазин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я якраз лише в Епіцентрі й вибрав. Навпроти Північного (Лінолеум) - не ковролін, а килими, в основному і доріжки. В Новій Ліні - теж немає нічого людського. Щодо цін у Епіцентрі - то там вибір був великий, і діапазон цін від 55 грн/м кв. до 200 грн/м кв. І ширина його від 2 до 5 метрів. Такого вибору я ніде не бачив.

На базарі - теж нічого хорошого. Ті ж килимові доріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю не знаю, якщо те що в епіцентрі найкраще в луцьку то значить в нас взагалі немає людського ковроліну :(

Я маю на увазі таких, який можна побачити, наприклад на виставкових подіумах - однотоний гарний ковролін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти Північного (Лінолеум) - не ковролін, а килими, в основному і доріжки.

Можливо за три роки щось помінялось,але там був ковролін і з різним ворсом,і різної ширини і кольорів.Я брав два види-однотонний світлий,а також з бордово-помаранчевим відтінком і компонував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно в магазині навпроти "Північного" (бельгійський брав - на той час найкращий). І у (вже закритому - жаль) магазинчику збоку ДОСААФа. Хіба щось за три роки щось змінилось. Базар - малий вибір ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковровое покрытие или ковролин ? Не совсем одно и тоже.Ковровая дорожка на варшавке ну и в принципе ковролин есть но смотря что ты хочешь.Т.е.ширина ,длинна, масса ворса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побував в магазині навпроти Північного - вибір НЕБО І ЗЕМЛЯ порівняно з Епіцентром (не в користь епіцентру)

Якщо буду купувати, то тільки там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Підніму темку. Можливо хтось продає ковролін бу...

я шукаю просто однотоной гарний ковролін (по типу як кладуть в офісах), такого взагалі ніде не знайшов, скрізь з якимось візерунками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хочу якісне коврове покриття, в епіцентрі шлак по космічним цінам sad.gif

в нл скидки сейчас на ковролин, как раз к праздникам. посмотрите, там есть неплохие расцветки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...