Перейти до змісту

Продаємо запчастини до імпортної с\г техніки


westagro

Рекомендовані повідомлення

ТзОВ «Захід-Агропостач» пропонує запчастини до імпортних комбайнів. Плугів, культиваторів та сівалок:

-Fortschritt(Фортшріт) (E281, M125, E303, E512, E514, E516, E517, E524, E525, E527, K454);

-Kverneland, Lemken, Kuhn, Georgie & Besson, Unia, Vogel&Noot, Rabewerk, Amazone, Monosem, Horsh, Vaderstad, Grimme, Farmet;

-Квернеланд, Лемкен, Кун, Грегорі Бессон, Унія, Фогель Нут, Рабеверк, Амазоне, Моносем, Хорш, Вадерстад, Грімме, Фармет.

Адреса: 43017, Волинська обл.. м.Луцк, вул. Мамсурова 8б

Тел\факс: 0332 78 67 35, 0332 78 01 66

моб.: 067 4554843

e-mail: [email protected]

skype: “bmv523i”

www.zahidagro.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бг) Отже я трохи промахнувся, але раз так то - відповім:) Є! Потрбіні менеджери зі збуту:)

За працевлаштуванням звязатись за ціє поштою, та надіслати резюме з контактними даними: [email protected]

Бажано: досвід роботи 2-5р, чоловіки (Бо Жінкам ваще буде розібратись з детлями від с\г устаткувння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бг) Отже я трохи промахнувся, але раз так то - відповім:) Є! Потрбіні менеджери зі збуту:)

За працевлаштуванням звязатись за ціє поштою, та надіслати резюме з контактними даними: [email protected]

Бажано: досвід роботи 2-5р, чоловіки (Бо Жінкам ваще буде розібратись з детлями від с\г устаткувння)

Зустрічайте резюме :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бг) Отже я трохи промахнувся, але раз так то - відповім:) Є! Потрбіні менеджери зі збуту:)

За працевлаштуванням звязатись за ціє поштою, та надіслати резюме з контактними даними: [email protected]

Бажано: досвід роботи 2-5р, чоловіки (Бо Жінкам ваще буде розібратись з детлями від с\г устаткувння)

Зустрічайте резюме :D

Його слід розгляати як спам чи як резюме?

Якшо як резюме - то яке з "тієї маси резюмов))" ваше?:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його слід розгляати як спам чи як резюме?

Якшо як резюме - то яке з "тієї маси резюмов))" ваше?:))

Написав у приват своє прізвище, для ідентифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...