Перейти до змісту

Вивіз будівельного сміття


sasha0686

Рекомендовані повідомлення

Прошу поради щодо місця, куди можна буде вивезти будівельне сміття під час ремонту в квартирі.

(Бажано ближче до пр. Волі або Київського м-ну.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під міську раду легально - треба звертатися до комунальної служби. Одна машина - 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня кум, когда подписывал договор на вывоз мусора, нашел там такой пункт, что мол фирма (которая вывозит мусор) обязывается один раз в год или пол года, при условии что жилец делает ремонт, предоставить машину для вывоза строительного мусора БЕСПЛАТНО!!!

Посмотрите, может и у вас такой договор есть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого гроші платити... Краще зробити добре діло - полатати буд. сміттям прибудинкові дороги. Не думаю що на київському м-ні вони не такі як скрізь. А так дякую скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке саме сміття ? Якщо бита цегла заберу самовивозом. Залиш свій тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке саме сміття ? Якщо бита цегла заберу самовивозом. Залиш свій тел.

Буде бита цегла, стара штукатурка та плитка, троє міжкімнатних дверей, 6 м.кв старого паркету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від того у нас херові дороги що одні розумники дають пропозиції латати дороги усіляким сміттям а інші до них прислуховуються.

отже суто по темі 250 грн без погрузки це нормальна ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від того у нас херові дороги що одні розумники дають пропозиції латати дороги усіляким сміттям а інші до них прислуховуються.

не усіляким, а тим який підходить: бита цегла, шпаклівка, невеликі куски плитки,  тощо. Ну да, я з розумників, краще їздити по рівній дорозі, ніж вбивати підвіску по ямам в якій пів колеса ховається і чекати коли на вашій вулиці буде латання ямок. Покажіть мені будь ласка "хєрову" дорогу, причиною якої було латання буд.сміттям. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від того у нас херові дороги що одні розумники дають пропозиції латати дороги усіляким сміттям а інші до них прислуховуються.

отже суто по темі 250 грн без погрузки це нормальна ціна

300 грн. вивезу в Сирники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого є лишнє сміття будівельне сміття привозьте все мені в с. Баїв Луцького району

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...