Jump to content

Продам яблука


Recommended Posts

Posted

Продам яблука. Сорт Лимонка.

Орієнтовно 300-400 кг.

Вітчизняні, маяківські.

Ціна орієнтовно 6 грн/кг (залежно від обсягу і способу доставки)

Posted

Викладаю фото.

Яблука хімією не оброблялися. Зберігаються у сільському льосі. Кислуваті. Калібр мікс (крупні, середні, менші). Фактично переважає середній калібр.

Прошу вибачення, але розвозити по місту немає можливості. Під варіантами доставки мав на увазі або самовивіз з села (хутір 3км від Маяків, орієнтовно 20 км з центру Луцька), або самовивіз з Луцька, район гімназії № 4. Про поїздку у село треба попередньо домовитися. Пишіть, будемо домовлятися.

Posted

Купила би 5 кг.

Скільки буде коштувати, якщо забрати від 4 школи?

Відписав у приват.

Posted

Т.е. в Луцке яблок больше нету?

Так, поки що немає. Щойно забрали останні 13 кг. Як тільки підвеземо ще яблука з села, відразу відпишуся у темі.

Усім, хто придбав яблука, дякую і бажаю їжте на здоров"я!

Posted

Візьму кілограмчиків з 10, якщо сочні) Скільки буде вартувати і коли орієнтовно будуть в Луцьку? Дякую..

Posted

Прошу вибачення, але через непередбачувані обставини поповнити запаси не маємо можливості.

  • 2 weeks later...
Posted

Щойно доставлено свіжу-свіжесеньку партію яблук.

post-6584-0-98710600-1302889703_thumb.jp

post-6584-0-71630900-1302889721_thumb.jp

Калібр - мікс (є досить крупні, середні і менші) Яблука абсолютно не в"ялі!

Бажано замовляти від 5 кг.

Самовивіз з району Педагогічного коледжу (пр Волі, біля обласної друкарні)

Ціна 8 грн/кг.

Posted

Дякую Віктору і Андрію за покупку. Смачного, на здоров"я.

Прошу вибаченння у Вадіма. Ми домовлялися, що я вам зателефоную. Але ваш номер я неправильно зберіг у телефоні.... тому зателефонувати не зможу.

Коли прочитаєте, зателефонуйте. Для Вас все відважено і підготовлено.

Posted

Куплю 10кг. Де можна забрати яблука на цьому тижні?

Добре. Самовивіз (пр. Волі-Педучилище, або Шопена - біля Стат управління)

Posted

Дякую Миколі і Сергію за покупку. Смакуйте на здоров"я!

Поточний запас становить біля 80 кг.

Posted

Для заохочення крупніших покупок: оплативши 9 кг, десятий кілограм ви отримуєте безкоштовно.

Але по 5-7 кг покупки теж вітаються!

Posted

Куплю 10кг. Де можна забрати яблука на цьому тижні?

Добре. Самовивіз (пр. Волі-Педучилище, або Шопена - біля Стат управління)

А де вас там знайти або хоч телефон напишіть.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...