Перейти до змісту

Ех лівійці, що вам не вистачало ?


crowhunter

Рекомендовані повідомлення

так шо америкоси вкотре завалили справжній патріотичний уряд :mdr:

Еще неизвестно, но все идет к тому.angry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

так шо америкоси вкотре завалили справжній патріотичний уряд :mdr:

Справжні патрітичний уряд був у В.єтнамі.

Якщо лівійці так любили Каддафі, то чому у нього була така охорона.З самих незайманих дівчат.

А взагалі, там добре, де нас нема,

на другому березі трава зеленіша,

ну і в сусіда хата біла , жінка мила і корова товща....тема не скінченна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так шо америкоси вкотре завалили справжній патріотичний уряд :mdr:

Справжні патрітичний уряд був у В.єтнамі.

Якщо лівійці так любили Каддафі, то чому у нього була така охорона.З самих незайманих дівчат.

А взагалі, там добре, де нас нема,

на другому березі трава зеленіша,

ну і в сусіда хата біла , жінка мила і корова товща....тема не скінченна.

rolleyes.gif Там действительно лучше было чем у нас))))))) А охрана - (ИМХО) красивая картинка, у каждого свои причуды)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то набагато корисніше заянятись нашими проблемами, щоб у нас було краще.

По дорозі Луцьк -Львів вже ніякі танки не пройдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то набагато корисніше заянятись нашими проблемами, щоб у нас було краще.

По дорозі Луцьк -Львів вже ніякі танки не пройдуть.

Ну так кто же мешает?Жаль нефти нет, с революцией за "демократию" не помогут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лівійська опозиція вже торгує нафтою

Точно не за нефть, а за демократию борятся0123.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому, що в Лівії було в людей майже все в нас їхній сценарій ніколи не повториться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас повториться інший, коли землю почнуть продавати....

А разве еще не начали? Или я что-то путаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі діє мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо дотримуватися точки зору автора то с х..я лі Україна відіокремилася від СССР?

Можна говорити багато сидячи тут, по цей бік монітора і попиваючи пивко. Але що відбувається там насправді нам невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо дотримуватися точки зору автора то с х..я лі Україна відіокремилася від СССР?

Можна говорити багато сидячи тут, по цей бік монітора і попиваючи пивко. Але що відбувається там насправді нам невідомо.

Щоб приєднатись до Євросоюзу, рано чи пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А охрана - (ИМХО) красивая картинка, у каждого свои причуды)

Ні, не картинка, не знаю кому найбільше неугоден Каддафі але замахи на нього почались в першому ж році на посту. Тому й його особистий літак, перед вильотом з Муамаром, на якийсь час злітав та був в небі щоб пересвідчитись що нема взривчатки.

Військова операція проти Лівії несправедлива, справді дивно чому Росія та Китай (засудивші таке рішення) не наклали вето. Видно для них ростуча ціна на нафту дорожча ціни справедливості. "Ливия нам друг, но нефть то все дороже..."

Дуже логічною є версія про введення зоотого дінара, що пошатнуло б світову фінансову систему. За такого сценарію справді зрозуміла участь стількох країн проти Лівії, і валюти свої втримаємо, і на нафту розживемось і заодно й демократію поширимо на схід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого скільки написали! а смисл....

1точної інформації про події немає ніхто.

2 швидше за все революція підготована штучно.

3 всі як завжди дуже умно висловлюються про любов до рідної країни на умних форумах, але мусорніків навмисне не помічаємо.

П.С. не хочу нікого образити останнім постом, я дуже радий що люди по крайній мірі думають(а це вже багато означає) і сидять в неті, а не вконтакті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не побачив)) коли я друкував, цього ще не було...

юхухухуху! це вже цікавіше))) набирають оборотів веселі події)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не побачив)) коли я друкував, цього ще не було...

юхухухуху! це вже цікавіше))) набирають оборотів веселі події)))

Ничего веселого(((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего веселого(((((((((((

чому?))

радіація в Японії, радіація в Лівії)) що буде далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернусь к сути темы. Если рассуждать логически, предположим, что ливийцев не устраивала власть, и таких большинство, они бы без лишней помощи устроили бы себе революцию, без вмешательства "добродетелей". Зачем этим всяким коалициям выбрасывать бешеные деньги на чью-то демократию? Альтруисты такие все что ли? Лучше бы японцам помогли, или еще кому, раз такие все "добрые" и "щедрые".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екологи та правозахисники наголошують, що застосування боєприпасів зі збідненим ураном викликає зараження місцевості з подальшим спалахом ряду захворювань у населення, в тому числі ракових пухлин і безпліддя.

Чудовий приклад, що війна йде далеко не за демократію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами американського президента, в обставинах, що склалися, відмова США від участі в операції в Лівії "було б зрадою всього того, що ми з себе представляємо".

"Деякі країни можуть закривати очі на злодіяння, які відбуваються в інших державах. Однак Сполучені Штати Америки не такі", - заявив Обама.

http://tsn.ua/svit/obama-sprobuvav-poyasniti-amerikancyam-cili-viyni-u-liviyi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я щось не вловлюю смисл у використанні збідненого урану. Стріляли по бункерах? Чи журналюги знов щось напутали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернусь к сути темы. Если рассуждать логически, предположим, что ливийцев не устраивала власть, и таких большинство, они бы без лишней помощи устроили бы себе революцию, без вмешательства "добродетелей". Зачем этим всяким коалициям выбрасывать бешеные деньги на чью-то демократию? Альтруисты такие все что ли? Лучше бы японцам помогли, или еще кому, раз такие все "добрые" и "щедрые".

Напиши це все на плакаті і стій під посольством американським, або під польским консульством в Луцьку( поляки теж в коаліції)

Якщо це дійсно тебе так хвилює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернусь к сути темы. Если рассуждать логически, предположим, что ливийцев не устраивала власть, и таких большинство, они бы без лишней помощи устроили бы себе революцию, без вмешательства "добродетелей". Зачем этим всяким коалициям выбрасывать бешеные деньги на чью-то демократию? Альтруисты такие все что ли? Лучше бы японцам помогли, или еще кому, раз такие все "добрые" и "щедрые".

Напиши це все на плакаті і стій під посольством американським, або під польским консульством в Луцьку( поляки теж в коаліції)

Якщо це дійсно тебе так хвилює.

Я с Вами на Ты не переходила. В этой теме разбираются в причинах ливийских "повстаний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, напишіть і стійте.Тому , що Ви не розбираєтесь, а підозрюєте.Самі знаєте кого.Кого Ви завжди звинувачуєте у всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...