Jump to content

прийму в дар різне компютерне барахло


belian

Recommended Posts

Posted

прийму в дар різне компютерне барахло

неробочі материнкі, вінчестери, приводи та все інше

Posted

Самовивіз? Пиво/сік?

Маю дещо (мать, вінт, привод) але чи варто розставатись з ними?

Posted

HWman, тебе геніальні ідеї відвідують набагато частіше, куди мені, смертному, до тебе. Починаєш бути схожим на getto.

Posted

Самовивіз? Пиво/сік?

Маю дещо (мать, вінт, привод) але чи варто розставатись з ними?

самовивіз можливий! пиво/сік/шоколад також можливий !

Posted

HWman, тебе геніальні ідеї відвідують набагато частіше, куди мені, смертному, до тебе. Починаєш бути схожим на getto.

Ей! тут віддають барахло а не проявляють свої симпатії до мене.

Posted

...а не проявляють свої симпатії до мене.

не лести собі, містер симпатія.

belian відписав в приват.

Мамку поки зажму, за те є БЖ

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...