Jump to content

продам Nokia -Е52


Recommended Posts

Posted

телефон в хорошому стані +зарядка+нушникі+юсб=1550гр колір темне срібло!0987102725!

Posted

пропоную 1200, деталі в ПП

дякую це занадто мало ще 1400 можна говорити!менше точно ні !

Posted

Фото телефона можна побачити?

Я ВИБАЧАЮСЬ ТЕЛЕФОН ДАВНО ПРОДАНИЙ!ЗАБУВ ЗАКРИТИ ТЕМУ!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...