Перейти до змісту

Акваріум - перші кроки


keepo

Рекомендовані повідомлення

М-да... любимо наступати на свої граблі...

скалярія + барбус (більшість видів) - покусані плавники в першої :(

Кардинал + доросла скалярія = харчовий тандем в якому страва це невеличкий кардинал

По пораді не кормити - якщо мальок (якого в магазинах навряд чи продають), то кормити обов"язково. Підростки 3-х денне голодання перенесуть спокійно.

ЗІ озвучте ще об"єм, якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

М-да... любимо наступати на свої граблі...

скалярія + барбус (більшість видів) - покусані плавники в першої :(

Кардинал + доросла скалярія = харчовий тандем в якому страва це невеличкий кардинал

По пораді не кормити - якщо мальок (якого в магазинах навряд чи продають), то кормити обов"язково. Підростки 3-х денне голодання перенесуть спокійно.

ЗІ озвучте ще об"єм, якщо не секрет.

28 літрів, саме дивно, що як купували в магазинчику ми запитали чи сумісні ці всі рибки і давати тільки тих які разом можуть існувати без проблем разом... мда... ну пока ніхто і нікого не чипає, але поки вони всі малі...

Змінено користувачем SaShurik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 літрів

тим більше...об'єм замалий для такої кількості риб, імхо туда хіба одну скалярію, але ця риба є стайною...

Змінено користувачем pura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 літрів

тим більше...об'єм замалий для такої кількості риб, імхо туда хіба одну скалярію, але ця риба є стайною...

Ну нам сказали ліміт 15 рибок і там є 15 рибок, всі малі

3 кардинала

2 скалярії

1 сомик

1 якийсь чистильщик - весь час на низу гуляє (по камішках)

4 барбуса (але я щось не впевнений, що точно так називаються, можливо переплутав - там декілька назв було на склі)

і ще 4 якихось невеликих (назви пока також не знаю)

Мабуть прийдеться з часом від скалярій відмовитися, але пока хай мешкають...

Змінено користувачем SaShurik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да. Не перестаю дивуватись нашим продавцям.

В 28 літрів скалярій О_о

Доросла скалярія фізично не влізе в 28-літровий акваріум.

Буде або душегубка - скалярії рахіти. Або просто вимруть потихеньку :(

Для такого акваріума - кардинали, гупі, коридораси, молінезії, ляліуси ще можна. але ніяк не скалярії з барбусами ще й на купу.

Крім того твердження, що 15 рибок на цей об"єм норма - маячня. Там може спокійно жити і 30 гупіків (аби кормили і воду міняли) або пів скалярії :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нам сказали ліміт 15 рибок і там є 15 рибок, всі малі

3 кардинала

2 скалярії

1 сомик

1 якийсь чистильщик - весь час на низу гуляє (по камішках)

4 барбуса (але я щось не впевнений, що точно так називаються, можливо переплутав - там декілька назв було на склі)

і ще 4 якихось невеликих (назви пока також не знаю)

...і це все в 28 літрів ? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нам сказали ліміт 15 рибок і там є 15 рибок, всі малі

3 кардинала

2 скалярії

1 сомик

1 якийсь чистильщик - весь час на низу гуляє (по камішках)

4 барбуса (але я щось не впевнений, що точно так називаються, можливо переплутав - там декілька назв було на склі)

і ще 4 якихось невеликих (назви пока також не знаю)

...і це все в 28 літрів ? :blink:

Розумієш - брали все по порадам продавця, як і рибок, так і кількість, нам сказали такі то, такі підходять один до одного і така кількість також нормальна...

keepo - пока мала, а не доросла, але вже задумуюсь, що потрібно іменно скалярій 2-х збавитися поки малі... Доречі, за який термін (місяці, роки) скалярії виростають до своїх великих (дорослих) розмірів?

А що до барбусів, то як я писав, я більш за все помиляюсь в назвах, потрібно буде зайди в якийсь спеціалізований магазин і поточнити їх назву...

Доречі, можливо народ хтось допоможе обміняти 2 скалярії на якихось2х із переліченх keepo?

Змінено користувачем SaShurik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш - брали все по порадам продавця, як і рибок, так і кількість, нам сказали такі то, такі підходять один до одного і така кількість також нормальна...

Доречі, за який термін (місяці, роки) скалярії виростають до своїх великих (дорослих) розмірів?

Доречі, можливо народ хтось допоможе обміняти 2 скалярії на якихось2х із переліченх keepo?

Продавцю аби більше продати.

В такому об'ємі скалярії не будуть рости або дуууже повільно.

Тому краще продай, обміняй в тому ж магазині де брав,...

З.І. Ну і пора відкривати свою тему з описом акваса і фото :)

Змінено користувачем pura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш - брали все по порадам продавця, як і рибок, так і кількість, нам сказали такі то, такі підходять один до одного і така кількість також нормальна...

Доречі, за який термін (місяці, роки) скалярії виростають до своїх великих (дорослих) розмірів?

Доречі, можливо народ хтось допоможе обміняти 2 скалярії на якихось2х із переліченх keepo?

Продавцю аби більше продати.

В такому об'ємі скалярії не будуть рости або дуууже повільно.

Тому краще продай, обміняй в тому ж магазині де брав,...

З.І. Ну і пора відкривати свою тему з описом акваса і фото :)

Сьогодні-завтра відкрию таку тему, оскільки фотоапарат тільки вечором буде вдома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш - брали все по порадам продавця, як і рибок, так і кількість, нам сказали такі то, такі підходять один до одного і така кількість також нормальна...

Не в Природі випадково тарився? Колись ледь астронотусів там в свої 40 л з неонами не купив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким стражають всі продавці. Я сам був свідком, як в декоративній рибці пропонували в 35л, де вже є риба пару гурамі. Причому на моє зауваження, що риба росле до 10 см, продавець сказала "так, я знаю" і продовжувала впарювати рибу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким стражають всі продавці. Я сам був свідком, як в декоративній рибці пропонували в 35л, де вже є риба пару гурамі. Причому на моє зауваження, що риба росле до 10 см, продавець сказала "так, я знаю" і продовжувала впарювати рибу :(

напомнило из анекдота:

"...а вы не молдаванин?

да нет

ну тогда проходите дальше и не мешайте нести культуру в массы. товарищи молдаване - пошли дальше..."

мне при покупке макрогнатуса в "рыбке" не моргнув глазом жэньщина сказала что 5 см это и есть его взрослый размер, ну плюс еще пару см.

привез.

в нете посмотрел и при... оху... удивился очень. зверъ растет до полуметра. хорошо хоть в виде шнура :D .

при покупке желательно смотреть не на жестикуляцию "рыбака" (ВО! или во!), а спрашивать в сантиметрах, ежели начинают невнятно бормотать - читать, смотреть самому - брешут однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при покупке желательно смотреть не на жестикуляцию "рыбака" (ВО! или во!), а спрашивать в сантиметрах, ежели начинают невнятно бормотать - читать, смотреть самому - брешут однозначно.

+ 1000

є ідея зробити кишеньковий довідник, щоб можна було надрукувати і носити з собою в магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш - брали все по порадам продавця, як і рибок, так і кількість, нам сказали такі то, такі підходять один до одного і така кількість також нормальна...

Не в Природі випадково тарився? Колись ледь астронотусів там в свої 40 л з неонами не купив :)

Я брав як і акваріум, так і рибок в магазині "Декоративна рибка" на Волі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

акваріум 60л

вода відстоювалась 2 дні поза акваріумом, в цей понеділок поставив, засипав грунт, залив воду, поставив обладнання, посадив рослин. весь акв. вкрився бульбашками.

вода не дуже мутніла. Вчора запустив равликів. зараз вода прозора, зникли бульбашки на стінках і обладнанні акваріума.

питання - коли краще запускати рибок?

планується крапчатий сомик, даніо, неони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна запускати, але поступово.

2 рибки. через 2-3 дні ще 2 і так потрошки з перевами до потрібної кількості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

акваріум 60л

в двох рибок даніо збільшився животик. можливо до нересту?

якщо так, то чи зможуть вони віднереститись в загальному акваріумі?

зараз є

даніо - 6

барбус - 5

сомик крапчатий -2

тернеція -2

равлики 5 жовтих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віднереститись можуть, але ти це мабудь не побачиш, в мене нерест проходив десь відразу після сходу сонця, ікра якщо долетить, а не зїдять барбуси, то впаде в грунт де її залюбки зїдять сомики. Даніо непревередливі і легко нерестяться в загальних аквах, але малька не буває. :(

Хочеш погратись візьми баночку літрів на 10, відсаджуй самку і два самці і вперед. :)

Змінено користувачем Andreyko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піде і на 6л. Я робив так: коли бачив готовність рибок до нересту (самці активно переслідують самку) з вечора відсаджував а на ранок був нерест. Вода десь третина з аквасу, інша прямо з крана, кидав пучок яванського моху в якості субстракту, хоча нерест в товщі води. Обігрівач вмикав на 27-28 градусів і кидав розпилювач від компресора, включав правда після нересту і на малесеньку подачу. Ікра в данюх дуже маленька і прозора, можна не побачити. Якщо все пройшло вдало то рибок виловлював, а ікра розвивалась, точно не помню, днів 3 напевно. Потім появлялась личинка, а з неї через день-два мальок. Кормив жовтком і розтерав і розмочував рибні чіпси і хлопя, утворювалась кольрова водичка яку вносив до мальків. Виживало в мене десь мальків 20-30, яких потім поїли скалярки після запуску в велику банку. Спробуй і думаю все вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 stasis: якщо маєш бажання, можу подарувати самочку данио-рерио, також судячи по вигляду з ікрою, в мене вона саменька, шкода її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

скажіть будь ласка як обробляти заморожений корм з магазина( там шось нада промивати ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого промивати нетреба

Можна розморозити в ємності (я використовую кришку від банок) і злити рідину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Почну з того, що рибок ніколи не тримала, ніколи цим не цікавилась та й не планувала. Але на день народження подарували невеличкий акваріум з рибками (6 л.) з умовою, що якщо вдасться справитись з цим, то купимо щось більше. Рибок за порадою продавця вибрали самих невибагливих – Гуппі (6 шт: 5 самців, 1 самочка). Там же в магазині купувався всякий дріб’язок: аератор, корм, грунт, якісь там штучки для декору, все те, чого б було достатньо для існування рибок. Я нажаль при цьому присутня не була і змоги отримати хоча б якусь консультацію не було. Усе уже готове, але в розібраному стані, привезли мені додому і встановили. Навіть водичка була уже підготовлена, дали в магазині, сказали, що можна рибок запускати відразу. Ми усе це розставили і запустили (30.01).

Тепер про сумне. На наступний день їх було уже 5. Потім на дно залягла ще одна, з покусаним хвостом. Я їх годую один раз на день, може їм мало? Корму даю не багато, щоб не перекормити. Потім доставила ще додаткове світло, бо в кімнаті трошки темнувато. Але не допомагає. Їх залишилось лише дві. На вихідних хочу поміняти воду в акваріумі. Ніколи цього не робила. Чи треба перекип’ятити камішки? Як підготувати воду? Чи треба відселити цих рибок і купити нових? Але боюсь, що з новими будуть ті самі проблеми. Порадьте щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...