Перейти до змісту

300 Спартанцев


Facktor

Рекомендовані повідомлення

300 Спартанцев не кино а бомба

gallery_776_24_27966.jpg

Жанр: боевик, военный, приключения, драма, история

Страна: США

Режиссер: Зак Снайдер

В ролях: Жерар Батлер, Лена Хеди, Доминик Уэст, Дэвид Венхам, Винсент Риган, Майкл Фассбендер, Том Уисдом, Эндрю Плевин, Эндрю Тирнан, Родриго Санторо

Сюжет фильма:

События картины повествуют о кровопролитной битве при Фермопилах в 480 году до н.э., в которой триста отважных спартанцев во главе со своим царем Леонидом преградили путь многотысячной армии персидского царя Ксеркса.

Продолжительность: 01:50:47

Качество видео: CAM

Видео: кодек: XviD, размер кадра: 640 x 288, битрейт: ~1048 кб/с

Аудио: язык: русский, перевод: одноголосый закадровый, аудиокодек: AC3 2.0, битрейт аудио: ~192 кб/с

Взято тут

Якщо я правильно розумію то це нова екранізація. Хтось шось чув про цей фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

взято там же , в коментах:

"это наверное самый галимый кам рип который мне встречался " :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://forum.pslan.kiev.ua/index.php?showtopic=2662

тепер читаєм це. Жаль шо я доступу до їхнього ФТП не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого в ночі ти не скачаєш (нажаль звичайно), адже премєра в Росії відбудеться аж через 8 днів + днів 3 до появи екранки (яку б я не радив дивитися), ну і коли фільм збере свої гроші в кінотеатрах його пустять в продажу на DVD. Короче ИМХО, чекати десь місяць, щоб отримати хороше задоволеня від перегляду нормальної якості фільму. Звичайно я б дуже хотів би подивитися цей фільм в кінотеатрі, але чекати ще півроку, коли його покажуть у нас в Проміні, я незможу.

На рахунок фільма то фільм має бути справді дуже тяговим.

9 березня відбулася премєра в США, чітав деякі відгуки, то люди пишуть справді бомба.

В принципі що я буду писати про фільм самі подивітся ftp://lm:[email protected]/video/Other/300 - tlr.mov - трейлер до фільму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут тоже

Але у мене на це задоволення трафіка не хватить, і взагалі вночі з їхнього сервера я нічого не зміг скачати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут тоже

Але у мене на це задоволення трафіка не хватить, і взагалі вночі з їхнього сервера я нічого не зміг скачати :)

а сколько "оно" весит? да и не хотелось бы портить впечатлени от хорошего фильма (пока по сообщениям критиков, конечно), которые и так выходят редко, просмотром экранки категории"г"...

так что я буду ждать двд, думаю наши русские братья, долго ждать не заставят..

И, кстати, не у кого нет пред идущего американского фильма "300 спартанцев", годов этак 60 или 70 - десятых прошлого века?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився ролик це справді бомба .............З задоволенням подивися екранку як би хтось скачав........Бо на траф бідний ..........А кому екранка не довподоби хай чекають місяць.......Хто може закіньте плз плз плз................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут тоже

Але у мене на це задоволення трафіка не хватить, і взагалі вночі з їхнього сервера я нічого не зміг скачати :P

а сколько "оно" весит? да и не хотелось бы портить впечатлени от хорошего фильма (пока по сообщениям критиков, конечно), которые и так выходят редко, просмотром экранки категории"г"...

так что я буду ждать двд, думаю наши русские братья, долго ждать не заставят..

И, кстати, не у кого нет пред идущего американского фильма "300 спартанцев", годов этак 60 или 70 - десятых прошлого века?

1.4 Гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажаючі качати, то можу дати ссилку в приват. Я би і сам качав, але залишилось 150 МБ трафіка до кінця місяця :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажаючі качати, то можу дати ссилку в приват. Я би і сам качав, але залишилось 150 МБ трафіка до кінця місяця <_<

я можу скачати.. головне щоб докачка була..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є бажаючі качати, то можу дати ссилку в приват. Я би і сам качав, але залишилось 150 МБ трафіка до кінця місяця :ok:

я можу скачати.. головне щоб докачка була..

На рахунок докачки не знаю :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте ссилку, я качну

Ну як там справи скачав бо вже не терпиться подивитись..................... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа, а сылку ктонить дал чтоб можно было скачать??

нет, вот никто и не скачивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо так? Старий варіант кращий?

в старом варианте, было хоть что то, похожее на реальную историю, по Геродоту, здесь только экшн...+ гавно перевод...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...