Jump to content

шукаю роботу після пар


Gashik

Recommended Posts

Posted

студентка першого курсу шукає роботу після пар (після 15:00)

звертатись за телефоном 0660733571

Posted

первого курса чего? (специальность)

или "студентка первого курса" должно быть достаточно для работодателя? :)

Posted

Перший курс, маркетинг - по спеціальності після 15-00 ніхто роботи не запропонує, ще ранувато.

Якщо в дійсності Ви хочете знайти роботу після пар, потрібно більше інформації: що студентка вміє роботи, що хотілаб знайти і т.д.

Чим більше буде інформації, тим швидше до Вас постукають.

Удачі Вам.

не потрібно по спеціальності!можна будь-яку роботу

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...