Jump to content

Куплю"пушечное сало"


Barkas

Recommended Posts

Posted

Куплю"пушечное сало" ,мне много не надо 2-3кг(сколько есть пишите)

прошу не задавать тупых вопросов и не флудить,пишем только по теме!!!!

спасибо,жду предложений!!!

Posted

Привіт. Тобі спешно? є тільки 2 брикета по 0,8 кг. 31грн за два. Більше буде через днів два.

Posted

привіт! мене цікавить "сало " білого кольору,те що використовуется в армії,а в брикетах є на базарі,це НЕ ВОНО!!!

Posted

Дякую,буду шукати!!! але базарне "сало" я вже купував,то не зовсім те що треба!!!

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...