Перейти до змісту

Пропоную страховки на автомобілі


scorp

Рекомендовані повідомлення

1 - 1

2 - 21

3 -1,3

4 - Луцьк

5 - 1

Ось мої дані.

Мій Поліс дійсний до 03.01.2012 р.

Коли до Вас звернутись для продовження страховки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось мої дані.

Мій Поліс дійсний до 03.01.2012 р.

Коли до Вас звернутись для продовження страховки?

Страховку з початком терміну дії через 4 місяці я виписати не зможу :)

Звертайтесь в кінці року, тоді і застрахуєм. Але вже по цінах, дійсних на той час.

без франшизи?

Ранішше була франшиза тільки 1000 грн.

Зараз франшиза з врахуванням історії страхування та безаварійності: тобто якщо попередня страховка з франшизою "О грн", виписую поліс з нульовою франшизою (при цьому знімаю копію попередньої страховки, і даю клієнту на підпис заяву про відсутність аварій/страхових випадків).

Якщо франшиза попередньої страховки 500 грн - страхую з франшизою в 500 грн (+ копія та заява).

Якщо клієнт не наполягає/не зважає, або новозареєстрована машинка - 1000 грн.

Хоча, якщо потрібно, можна погодити потрібну франшизу і без історії страхування.

Різні випадки бувають - буває і на страренький жигулик нульовку випишу, а в минулу пятницю на новий Symbol з Луцьк-Експо цивілка з 1000 грн франшизи пішла - хазяїн цим не сильно переймався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Задумуюсь про перенесення/дублювання теми в гілці "АвтоParty"

Тема актуальна.

19 числа внесено зміни по правилах/умовах страхування Цивільної відповідальності автовласників:

- укладення договорів тільки по першому типу - страхове покриття будь-якої особи, що керує на законних підставах (без врахування водійського стажу).

- тарифи по першому типу незмінні. Якщо порівнювати з вартостями полісів, що страхувались по третьому типу чи по пільгах - подорожчання суттєве.

- страхування терміном тільки на один рік (або до чергового техогляду - для вантажівок, маршруток, таксі) - на великий жаль для автобазарників, що часто страхують на місяць чи кілька місяців.

- поки бланки нового зразка не надійшли - страхуєм на полісах старого зразка;

- європротоколи також видаватимуться по мірі надходжння, щодо порядку і умов їх застосування - по радіо вже багато нарозказували, а я поки чекатиму чітких інструкцій. Орієнтовно сфера застосування - невеликі пошкодження (до 10тис.грн.), без ушкоджень по життю та здоров"ю. По листах з Моторки можливо буде введено застосування Європротоколу тільки для полісів, куплених після 19.09.11 р.

Ссилка на сайт Моторно-транспортного страхового бюро з оновленою інфо про страхування цивільної відповідальності

Ссилка на зразок Європротокола

Знажка для форумчан 30% - актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато вже знають, для багатьох автовласників буде цікаво що змінилось по страхуванню цивільної відповідальності останнім часом.

Затверджені нові форми страхових документів ОСЦПВВНТЗ

Затверджені нові форми бланків страхових документів з обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

За поданням Моторного (транспортного) страхового бюро України 29 серпня 2011 року Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України на своєму засіданні затвердила зразок бланку полісу обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Зміна форми бланку полісу зумовлена вступом в дію з 19 вересня 2011 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» від 17 лютого 2011 року № 3045-VI та зміною істотних умов страхування.

Зокрема, з 19 вересня 2011 року:

1. Скасовуються три типи договорів ОСЦПВВНТЗ. Нові договори будуть укладатись за принципом «один автомобіль – будь-який водій» (теперішні договори І типу), але раніше укладені договори всіх типів залишаються дійсними до закінчення строку їх дії;

2. По відношенню до транспортних засобів, що постійно зареєстровані в Україні та не підлягають обов’язковому технічному контролю, допускається укладення договорів строком не менш як на 1 рік із можливістю визначення періоду (календарних місяців) використання забезпеченого транспортного засобу;

3. Запроваджується єдина форма Повідомлення про ДТП з можливістю оформлення ДТП без участі працівників ДАІ (Європротокол);

4. Встановлюється вичерпний перелік документів, що подаються до заяви про відшкодування;

5. Змінюється порядок прийняття страховиком рішення щодо страхового відшкодування та проведення такої виплати. Відтепер страховик зобов’язаний прийняти рішення щодо виплати страхового відшкодування та провести її протягом 15 днів з дати узгодження з потерпілим суми страхової виплати, але не пізніше 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування.

Бланк нового зразка залишається бірюзового кольору.

Передбачається використання кількох ступенів захисту бланків полісів від підробки.

З метою приведення договору обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників у відповідність до законодавства у бланк нового зразка додано нові розділи.

На відміну від бланку зразка 2010 року у якому було 9 розділів, у новому бланку 13 розділів які повинні містити наступні відомості:

1. Страховик – назва, адреса, номер телефону страховика;

2. Поняття страхового випадку – короткий опис ознак страхового випадку, який підлягає під поняття обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності;

3. Строк дії – з якої по яку дату діє договір;

4. Ліміт відповідальності – у розділі зазначаються ліміти відповідальності страховика на одного потерпілого;

5. Розмір франшизи – вказується у разі, якщо вона встановлена.

Розмір франшизи не може перевищувати 2% від ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну майну потерпілого, за нинішніх умов не може бути більше 1000 гривень;

6. Страхувальник – повні дані про страхувальника.

Для фізичних осіб: ПІБ, адреса, телефон, дата народження, індивідуальний податковий номер, документ, що посвідчує особу та, у разі наявності підстав, надає право на пільги.

Для юридичних осіб у цьому розділі зазначаються назва, адреса, телефон та код ЄДРПОУ.

7. Забезпечений транспортний засіб (ТЗ) – відомості про автомобіль, на який виписується поліс: тип ТЗ, номерний знак, марка (модель), рік випуску, VIN (номер кузова, шасі, рами) та вказується населений пункт місця реєстрації ТЗ.

8. Особливі умови використання забезпеченого ТЗ.

У цьому розділі зазначаються особливості експлуатації автомобіля, за наявності яких при розрахунку вартості полісу будуть застосовуватись відповідні коефіцієнти ( якщо авто планується використовувати сезонно, то вказуються місяці, в які авто вважається застрахованим, також зазначається чи буде авто використовуватись в якості таксі або маршрутного таксі, чи підлягає воно обов`язковому технічному огляду і дата наступного огляду, та відомості про те, чи будуть допущені до керування цим транспортним засобом особи, з водійським стажем менше 3 років).

9. Базовий платіж (Бп) та коефіцієнти (К), що застосовувалися для розрахунку розміру страхового платежу – зазначаються величина базового страхового платежу та коефіцієнтів, які застосовані до нього при розрахунку вартості даного договору страхування.

10. Страховий платіж – кінцева сума страхового платежу (цифрами і прописом).

11. Примітки – вільне поле, у якому представник страховика, у разі необхідності, може зробити окремі примітки щодо умов укладення або дії полісу ОСЦВА.

12. Дата укладання договору – фактична дата укладання договору.

13. Підписи сторін – підписи страхувальника і страховика (передбачене також спеціальне поле для ідентифікації агента, який уклав поліс).

На зворотній стороні бланка містяться витяги з Закону України «Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Основними відмінностями полісів зразка 2011 року від полісів зразка 2010 року стали:

- Відсутність полів для визначення типу полісу.

- Поява полів для врахування особливостей укладання договору ( в т.ч. на вимогу Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень» від 5 липня 2011 року № 3565-VI щодо проходження обов`язкового технічного контролю певними категоріями транспортних засобів).

- Екземпляр полісу, який залишається у страхувальника містить вичерпні відомості про значення коефіцієнтів, які застосовувались представником страховика для визначення вартості страхової послуги.

- Враховано вимоги інших законодавчих актів, зокрема щодо створення системи ідентифікації агентів та фінансового моніторингу юридичних осіб.

Новий зразок полісу запроваджується з 19 вересня 2011 року, однак обіг бланків полісів зразка 2010 року продовжується до 19 вересня 2012 року включно. Тобто, ще протягом року бланки полісів зразка 2010 і 2011 року є однаково легітимними.

Для запровадження нових умов провадження ОСЦВА необхідно переглянути коригуючі коефіцієнти, а також затвердити максимальний розмір виплати у разі використання водіями права оформлення ДТП без участі працівників ДАІ шляхом спільного оформлення Європротоколу.

Передбачається, що вартість полісів ОСЦВА після 19 вересня 2011 року, залишиться на рівні ціни договорів першого типу, яка встановлена Розпорядженням Держфінпослуг від 9.07.2010р. № 566, а для досвідчених водіїв, які раніше укладали договори І типу, вона може навіть зменшитися. Проект відповідного розпорядження Держфінпослуг проходить громадське обговорення. МТСБУ і Держфінпослуг продовжують консультації щодо спільної позиції з питання встановлення максимального розміру виплати у разі використання водіями транспортних засобів права оформлення ДТП без участі працівників ДАІ шляхом оформлення Європротоколу у зв`язку з тим, що попередні пропозиції МТСБУ відхилені регулятором.

Розпорядженням від 18.08.2011 № 545 Держфінпослуг затвердила зразок та технічній опис спеціального знака, що видається страхувальнику при укладенні договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (стікера). Суттєвих змін у зовнішньому вигляді спеціального знаку нового зразка не буде, передбачається лише спрощення системи захисту бланку.

Моторне (транспортне) страхове бюро України є непідприємницькою (неприбутковою) організацією і здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», законодавства України та свого Статуту. МТСБУ - єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членство страховиків у МТСБУ є обов'язковою умовою здійснення діяльності за цим видом страхування.

Станом на 30.08.11р. до складу МТСБУ входить 83 страхові компанії.

Джерело

В двох словах, по нашій компанії

- укладення договорів тільки по першому типу - страхове покриття будь-якої особи, що керує на законних підставах (без врахування водійського стажу).

- тарифи по першому типу незмінні. Якщо порівнювати з вартостями полісів, що страхувались по третьому типу чи по пільгах - подорожчання суттєве.

- страхування терміном тільки на один рік (або до чергового техогляду - для вантажівок, маршруток, таксі) - на великий жаль для автобазарників, що часто страхують на місяць чи кілька місяців.

- поки бланки нового зразка не надійшли - страхуєм на полісах старого зразка;

- європротоколи також видаватимуться по мірі надходжння, щодо порядку і умов їх застосування - по радіо вже багато розказували, а я поки чекатиму чітких інструкцій. Орієнтовно сфера застосування - невеликі пошкодження (до 10тис.грн.), без ушкоджень по життю та здоров"ю. По листах з Моторки можливо буде введено застосування Європротоколу тільки для полісів, куплених після 19.09.11 р.

В разі потреби страхування цивільної відповідальності - звертайтесь

ПрАТ "СК "Арсенал Страхування"

www.arsenal-strahovanie.com

Вадим,

099-705-93-п"ять0

097-11-99-7сім7

0332-298-798

Форумчанам - знижка 30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикріплюю зразочок Європротоколу

В форматі "bmp" в трошки кращій якості знаходиться тут

post-6640-0-05197500-1316602311_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже знаю, дзвонив у свою страхову, тепер з врахуванням 10% знижки, за автівку 1,5 м3 потрібно викласти 306 грн, раніше при таких же умовах вкладався в 210,60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

planirovschik, щось тебе трохи найо трохи дорого:

по Луцьку легковик з обємом до 160 кубиків - 315,90, зі знижкою - 221,13 грн.

якщо обєм більше - до 2000 кубів - 360,13, зі знижкою - 252,09 грн.

Тобто або знижка в 10% - зовсім не 10, або якысь базовы умови не ті :)

+ франшиза - на умовах твоєї історії страхування (0 або 510 грн.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені застрахувати Ланос 1,5, живу у м. Луцьку скільки буде коштувати страховка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Луцьку легковик з обємом до 160 кубиків - 315,90, зі знижкою - 221,13 грн.

221,13 грн буде з тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

planirovschik, щось тебе трохи найо трохи дорого:

по Луцьку легковик з обємом до 160 кубиків - 315,90, зі знижкою - 221,13 грн.

якщо обєм більше - до 2000 кубів - 360,13, зі знижкою - 252,09 грн.

Тобто або знижка в 10% - зовсім не 10, або якысь базовы умови не ті :)

+ франшиза - на умовах твоєї історії страхування (0 або 510 грн.).

Я попав на якось менеджера Оранти. от вона мені і порахувала. Я трішки прошляпив, треба було в п'ятницю купити по старих тарифах, а я дочекався понеділка 19.09.2011р. Мені 9.10.2011р потрібна нова страховка, що буде коштувати мені?

по Луцьку легковик з обємом до 160 кубиків - 315,90, зі знижкою - 221,13 грн.

221,13 грн буде з тебе :)

Як мені домовитися про таку страховочку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так без проблем - телефони є:

099-705-93-п"ять0

097-11-99-7сім7

0332-298-798,

можна підійти на пр. Волі, 58 (в приміщенні СК Граве) - попередньо передзвони, щоби я був на місці, скажеш, що з Борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так без проблем - телефони є:

099-705-93-п"ять0

097-11-99-7сім7

0332-298-798,

можна підійти на пр. Волі, 58 (в приміщенні СК Граве) - попередньо передзвони, щоби я був на місці, скажеш, що з Борди.

Добре, ближче до 9 жовтня зв'яжусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 тип, на рік, е всі категорії?

другого типу, як і третього, вже немає. Читаєм уважно 1-й пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio (Сегодня, 19:36) писал:

2 тип, на рік, е всі категорії?

другого типу, як і третього, вже немає. Читаєм уважно 1-й пост.

та да, немає вже другого типу. може хіба на автобазарі якусь "хімію" ше намалюють. а може вже ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу підрахуйте-91р, 2.0 Луцьк стаж 8 років

ціна на страховку 360,13 грн.

igorshabal, тобі випишу за 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки буде коштувати страховка на автомобіль LADA 21124, хачбек, 2008 року випуску для 3-х людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проживання по документах - Луцьк:

315,90 грн загальна вартість. Зі знижкою - 220 грн.

Якщо проживання район/область -

243 грн загальна вартість. Зі знижкою буде - 170 грн.

Страховка буде по 1 типу - на будь яку особу, що сяде за кермо /на законних підставах, звісно/

nasvima, вибачай, зразу не відписався - кінець місяця, багато роботи:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по КАСКО звичайно було застраховано,

але така немаленька сума, і так швидко... і в цей посткризовий час...

Для мене навіть дивно... В загальному по страхових компаніях в Україні так не буває так не принято :))

Страхову виплату здійснено на 8-й день з моменту огляду авто після ДТП

СК "Арсенал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по КАСКО звичайно було застраховано,

але така немаленька сума, і так швидко... і в цей посткризовий час...

Для мене навіть дивно... В загальному по страхових компаніях в Україні так не буває так не принято )

Страхову виплату здійснено на 8-й день з моменту огляду авто після ДТП

СК "Арсенал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...