Jump to content

продам LG Optimus One Black


Recommended Posts

Posted

скажіть будь ласка там динамік разом на музику і на звінки чи можливо їх два окремо на те і на те ???

Posted

скажіть будь ласка там динамік разом на музику і на звінки чи можливо їх два окремо на те і на те ???

ні один, але на відміну від гт540 грає дуже гарно і чисто!!!

Posted

скажіть будь ласка там динамік разом на музику і на звінки чи можливо їх два окремо на те і на те ???

ні один, але на відміну від гт540 грає дуже гарно і чисто!!!

грає так само погано :D

Posted

скажіть будь ласка там динамік разом на музику і на звінки чи можливо їх два окремо на те і на те ???

ні один, але на відміну від гт540 грає дуже гарно і чисто!!!

грає так само погано :D

ні грає він якрас дуже гарно !!! :smile-zachot:

Posted

Предлагаю обмен на Nokia E52 с небольшой доплатой с моей стороны, которому около 2-х недель. Если интересует пиши в личку.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...