Jump to content

Recommended Posts

Posted

Теж користувався нею, чудова програма. Потім, коли перешився на четверту прошивку, вона її тоді не підтримувала, а зараз не знаю як, якось дуже давно не виникало потреби користуватись блютусом.

Posted

В мене на 2 блюнова через раз працює(прошивка 3.13),позакидала пісні в папку приват, а в телефоні її не видно.

Posted

А ти через що дивишся? В айподі їх не буде видно, тут так не вийде. Чи через плеєр?

Posted

ждем пока появится в сидии :smile3:

а если телефон без джейла, то можешь пока не ждать

с джейлом но я так и не научился пользоватся сидеей)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...